війна

Уряд Росії чинить тиск на релігійних лідерів, щоб вони підтримали війну в Україні

Російський уряд дає натяки та чіткі застереження місцевим священнослужителям. Якщо хтось виступає проти війни в Україні, йому загрожують штрафи та судове переслідування, повідомляє Forum18.

Джерело: risu.ua

В опублікованій статті Forum18 розповідається про двох лідерів, які залишили Росію: головного єврейського рабина Москви Пінхаса Гольдшмідта та лютеранського єпископа Дітріха Брауера.

За словами невістки Ґольдшмідта Авіталь Чизик-Голдшмідт, рабин і його дружина «піддалися тиску влади, щоб публічно підтримати “спеціальну військову операцію” — і відмовилися». Незрозуміло, яку саме форму мав цей тиск.

Іоанна Бурдін оштрафували через його сумніви з приводу «спеціальної операції».

Єпископ Брауер говорить про «чітку вимогу» від Адміністрації президента підтримати війну. Але він не говорить, яку форму мала ця «чітка вимога»; чи це був телефонний дзвінок чи візит і від кого.

14 квітня Брауер сказав в інтерв’ю в Німеччині: «Ми є свідками шантажу релігії. Але ми не повинні відмовлятися від євангельської істини, тому що тоді ми не маємо майбутнього». Він також зазначив, що ті, хто молиться в російських церквах, не можуть уточнювати, «що ми маємо на увазі людей в Україні, образи та жахи війни».

Читайте також:

Представники влади США на власні очі побачили звірства російських окупантів у Бучі та Києві

18 травня Брауера виключили з президентської Ради за взаємодію з релігійними об’єднаннями. Єпископ вже повернувся до Німеччини.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button