Новини суспільства

Українці створили додаток, що допомагає батькам більш якісно проводити час з дітьми

Створено додаток, що допомагає батькам більш якісно проводити час з дітьми. Він призначений для батьків з дітьми від 4 до 10 років. Додаток надає користувачам різноманітні прості та веселі ігри, експерименти та креативні ідеї.

Джерело: uafathers.com

Сучасний світ стрімкий та сповнений тиску та стресу. Це змушує батьків витрачати багато часу та сил на заробітки та щоденну роботу по дому. Як наслідок, ресурсів для спілкування з дітьми майже немає. Тому перед багатьма батьками постає питання: як у шаленому ритмі сучасного життя встигнути приділити дітям достатньо уваги, тепла і любові? Коли дедлайни тиснуть, а у вас паморочиться голова від втоми, де взяти час, енергію та ідеї, щоб пограти з ними?

Початковим розв’язанням цієї проблеми може стати мобільний додаток Hearty для батьків, створений групою українських розробників. Як показали психологічні дослідження, основним способом розуміння світу дітей є гра та спілкування з батьками. Цей додаток буде займати не менше 20 хвилин на день, щоб об’єднати членів сім’ї навколо спільної та корисної діяльності.

Читайте також:

Hearty призначений для батьків з дітьми від 4 до 10 років. Додаток надає користувачам різноманітні прості та веселі ігри, експерименти, майстерність та креативні ідеї, а також широкий вибір питань, покликаних зміцнити стосунки між дорослими та дітьми у невимушеному, але глибокому діалозі. Крім того, додаток спеціально розроблено, щоб його можна було використовувати в будь-якій ситуації: вдома, під час прогулянки, в машині або перед сном.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button