Релігія

Українці підтримують заборону УПЦ МП: Княжицький

Згідно з висловленою думкою Миколи Княжицького, народного депутата та голови підкомітету з питань культурної політики Комітету Верховної Ради України, велика частина українського суспільства підтримує ідею заборони діяльності УПЦ МП. Депутат стверджує, що парламент має врахувати громадську думку.

Джерело: ukrinform

«Мені відомо, що понад 80% українців підтримують ініціативу заборони російської церкви в Україні. Важливо, щоб політики зрозуміли свою обов’язковість виконати цю волю громади», — говорить Княжицький.

Він також зауважує, що розглядається питання заборони саме УПЦ Московського патріархату, який є частиною російської церковної структури.

«Якщо УПЦ МП не припинить свої зв’язки з російською церквою, їх діяльність у нас має бути заборонена. Вони мають вибір: або розривати зв’язки та продовжувати роботу, або зупинити свою діяльність», — додав депутат.

Читайте також:

У Верховній Раді набрали достатньо голосів для заборони Московського Патріархату: Що буде далі?

Микола Княжицький закликає парламент врахувати волю більшості українців, яка схиляється до заборони УПЦ Московського патріархату. Депутат вважає, що політики мають показати відповідальність та взяти до уваги громадську позицію при розв’язанні цього питання.

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button