Україна

Українці отримають допомогу від ЮНІСЕФ: хто може розраховувати на виплати

З початком повномасштабної війни в Україні багато громадян можуть отримувати допомогу як від держави, так і від різних організацій. Одним із варіантів допомоги є фінансова підтримка міжнародної організації, що діє під егідою ООН — ЮНІСЕФ.

Джерело: rbc.ua

Як повідомив президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні, ЮНІСЕФ виділяє 102 млн доларів для допомоги українським сім’ям, які потрапили у скрутне становище через війну. На фінансову підтримку можуть розраховувати понад 600 тисяч людей.

Хто має право на допомогу

За словами президента, отримати кошти від ЮНІСЕФ зможуть ті, хто виховує чотирьох або більше дітей, або доглядає дітей з інвалідністю.

«Хочу й окремо подякувати ЮНІСЕФ за більш ніж 100 мільйонів доларів підтримки для українських сімей. Понад 120 тисяч сімей, у тому числі ті, хто виховує чотирьох і більше дітей, дітей з інвалідністю, можуть отримати грошову допомогу. Усього програма торкнеться понад 600 тисяч українців», — розповів Володимир Зеленський.

Читайте також:

Крім того, на сайті організації зазначили, що підтримали ініціативу «Укрзалізниці» щодо роздачі подарунків розважально-освітнього характеру дітям, які постраждали від війни на сході та півдні України. У її рамках ЮНІСЕФ надала близько 70 тисяч шкільних портфелів та канцелярських наборів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

3 Коментарів

  1. В нас на вихованні троє дітей. Ми подали заявку ще у липні місяці і до цього часуніякої допомоги не отримали. Одні отримали в кого теж троє дітей, а ми ні. Скажіть, будь ласка, чи буде нам допомога. Вона нам дуже потрібна.

  2. Це та сама допомога “Спільно” чи це інша програма? де можна реєструватися?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button