Християнські новини

В Україні щорічно помирає близько 120 тисяч осіб через наркоманію

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я та UNAIDS, тільки ін’єкційних наркоманів у нашій країні близько 425 тисяч, а за підрахунками різних незалежних експертів, в Україні вживають наркотики від 1 до 1,5 мільйона осіб, і їх число щороку збільшується на 8-10%.

Серед головних причин смерті, пов’язаних з наркоманією, — ВІЛ/СНІД, вірусні гепатити, специфічні онкозахворювання та туберкульоз, повідомляє  ZN.UA.

У світі зараз налічуються близько 250 мільйонів хворих на наркоманію (4% населення), від якої щодня помирає 330 осіб.

За іншими даними, число наркоманів набагато вище: в американському міжнародному антинаркотичному центрі називають цифру в мільярд осіб.

Офіційно в Україні на обліку в МВС перебувають близько 150 тисяч наркоманів, а реальна їх чисельність невідома. За офіційними даними Міністерства охорони здоров’я, тільки важкі наркотики вживають 550 тисяч осіб.

Всеукраїнський Собор закликає активно молитися про важливу діяльність реабілітаційних центрів та ведення духовної роботи з людьми, особливо з молоддю, що мають наркотичну залежність.

Джерело: ZN.UA

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Сповіщення: У Тернополі люди протестували проти наркоторговців та наркоторгівлі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button