СвітХристиянські новини

Джо Байден виграє президентські вибори в США?

ЗМІ у США повідомили, що Джо Байден отримав 273 голоси виборників, що означає перемогу на президентських виборах.
Про це пише Українська правда з посиланням на ЗМІ США.
Перемогу Байдену принесла Пенсильванія та її 20 голосів виборників. Загалом станом на 18:30 суботи він вже отримав 273 голоси виборників.
При цьому ще не завершений підрахунок в інших штатах, зокрема, в Аризоні та Неваді, де Байден також утримує лідерство.
Читайте також: 

Відзначимо, голосування на загальних виборах в США відбулося 3 листопада. Понад 100 мільйонів американців проголосували на виборах достроково через пандемію коронавірусу. Оскільки частина виборців голосувала поштою, то підрахунок результатів триває довше, ніж зазвичай.
Нагадаємо, раніше чинний президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив про десятки тисяч незаконних голосів в штаті Пенсильванія і деяких інших ключових штатах, які змінили результати виборів.

 Штаб Трампа оприлюднив заяву чинного президента:

«Всі ми знаємо, чому Джо Байден поспішає видавати себе за переможця і чому його союзники у ЗМІ так намагаються йому допомогти: вони не хочуть, щоб правда була розкрита. Простий факт: ці вибори ще далеко не завершені. Джо Байден не був визнаний переможцем ні в одному зі штатів, не кажучи вже про штати, в яких проводиться обов’язковий перерахунок голосів, або в штатах, де наша кампанія має дійсні і законні юридичні проблеми, які можуть визначити остаточного переможця», − цитує заяву штабу Трампа AP.

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button