УкраїнаХристиянські новини

Українська євангельська теологічна семінарія (УЄТС) повідомляє про старт вступної кампанії 2020

Українська євангельська теологічна семінарія (УЄТС) повідомляє про старт вступної кампанії 2020. Молодші можуть обрати стаціонарну форму навчання та отримати граний фундамент для подальшого життя, отримавши знання в богослов’я або музичного служіння, а також, набути важливі соціальні навички через практичне служіння, робочу програму та життя в студентському гуртожитку.
Заочна форма навчання дає можливість без серйозного відриву від роботи, служіння отримати бакалаврську та магістерську освіту у сфері богослов’я, душепіклування, психології, урбаністичної місії. Це величезна можливість разом зі знаннями знайти собі друзів, партнерів по служінню, місію і навіть бізнесу.
Колектив викладачів запрошує Вас стати частиною великої спільноти УЄТС.

Освіта, нові навички, нові відкриття – це те, що робить життя людини більш осмисленим і цілеспрямованим.
Людина, що постійно вдосконалює свої знання – має змогу реалізуватися в ширшій сфері, давати настанови іншим, вдосконалюватися у своїх навичках та творити щось нове, свіже і, можливо те, що кидає виклик.
Набір документів на стаціонарну і заочну форму навчання в Українську євангельську теологічну семінарію триває. Більше інформації для абітурієнтів можна знайти за посиланням https://cutt.ly/tuTcfWB
А, переглянувши відео, зможене зануритися в атмосферу щоденного життя УЄТС.
https://www.facebook.com/uets.ukraine/videos/978451959251557/
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button