Християнські новини

МЗС розвиває співпрацю з релігійними організаціями на міжнародному рівні

Громадська рада з питань співпраці з релігійними організаціями при МЗС України обговорила питання взаємодії дипломатів і релігійних діячів на міжнародному рівні.

Про це йшла мова під час засідання, яке відбулося 20 жовтня 2015 року під головуванням керівника Інституту релігійної свободи Олександра Зайця з участю посадовців Міністерства закордонних справ та представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Присутні обмінялися думками стосовно посилення дієвості виступів на міжнародних форумах для протидії російській пропаганді та відстоювання позиції України в умовах агресії Росії.

Більше про міжнародну діяльність релігійних організацій:

Учасники зустрічі також обговорили актуальні питання релігійної діяльності в Україні, які потребують сприяння МЗС. Також було домовлено про здійснення координації позицій представників різних церков з питань міжнародного міжконфесійного діалогу.

http://risu.org.ua/

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button