СвітХристиянські новини

У Японії рівень самогубств серед школярів досяг рекордного рівня

Минулого навчального року Японія досягла рекордно високого рівня за кількістю самогубств серед школярів.

Джерело: ukrinform.ua

Варто зазначити, що минулого 20202-2021 навчального року серед школярів 6-18 років у Японії було зареєстровано 415 самогубств. Це стало найвищим рекордом з моменту першої фіксації 1974 року.

За рік до цього було зареєстровано смерть 317 школярів.

Міністр освіти Японії Егучі Арічіка, заявив, що головними причинами цих самогубств можуть бути сімейні проблеми, незадовільні оцінки, погані стосунки з іншими дітьми та наявність хвороб, хоча причина більш ніж половини самогубств досі невідома.

За минулий навчальний рік нарахували понад 190 000 учнів початкової та середньої школи, які були відсутні в школі понад 30 днів. Це встановило рекордний приріст у приблизно 8 %.

Читайте також:

Facebook сіє ворожнечу та суїцидальні настрої серед підлітків
Facebook і його фотосоцмережа Instagram сіє міжетнічну ворожнечу та суїцидальні настрої серед підлітків. Про це заявила Френсіс Гоген, колишня співробітниця найбільшої соцмережі. Джерело:…

 

Варто зазначити, що навчальний рік Японії починається у квітні та закінчується у березні наступного року.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button