Home»Новини»У ВР створено міжфракційне об’єднання: “Цінності. Гідність. Родина”

У ВР створено міжфракційне об’єднання: “Цінності. Гідність. Родина”

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

17 січня 2020 року у Верховній Раді України дев’ятого скликання було створено міжфракційне депутатське об’єднання «Цінності. Гідність. Родина.».Членами першого у 2020 році міжфракційного депутатського об’єднання стали 307 народних депутатів України.

Співголовами було обрано Юраша Святослава Андрійовича (СЛУГА НАРОДУ), Волошина Олега Анатолійовича (ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТЯ), Таруту Сергія Олексійовича (Батьківщина), Бондара Михайла Леонтійовича (ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ), Констанкевич Ірину Мирославівну (За майбутнє), Ковальова Олександра Івановича (Довіра), Савчук Оксану Василівну (позафракційнa).

Керівником Офісу, який працюватиме над моніторингом, напрацюванням законопроектів, організації діяльності об’єднання в контексті поширення консервативної думки став Олександр Васюк.

Метою міжфракційного депутатського об’єднання є захист вічних цінностей українського суспільства і протидія спробам знищити фундаментальне природне право в ім’я політичної моди; підготовка та прийняття законів, які сприятимуть зміцненню родинних цінностей, принципів гідного суспільства та вихованню на основі сімейних цінностей дітей та молоді; а також популяризація та донесення широкого спектру світової консервативної думки до української інтелектуальної спільноти.

Основними напрямами роботи об’єднання визначено зустрічі і регулярне спілкування з національними та закордонними релігійними лідерами і соціальними активістами; продовження традиції організації Національного молитовного сніданку в Україні; захист та робота над розвитком інституту сім’ї та шлюбу як основи суспільства; робота офісу, який працюватиме над моніторингом та напрацюванням законопроектів в контексті консервативних цінностей тощо.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

{:uk}Одкровення – загальне та спеціальне{:}{:ru}Откровение - общее и особое{:}

Наступна Стаття

Чарівна пігулка чи чарівний хрест?

4 коментарі

 1. Лев
  18.01.2020 в 07:44 — Відповіcти

  Це, як виглядає, дуже й дуже позитивний і обнадійливий крок. А особливо вражає саме кількість нардепів (307) – причому, представників РІЗНИХ фракцій і політичних течій, – які стали його членами. 🙂
  Одначе: поживемо – побачимо, які саме будуть ПРАКТИЧНІ результати конкретної діяльності цього об’єднання.

 2. 18.01.2020 в 09:02 — Відповіcти

  Цілком підтримую попередній коментар! По плодах пізнаємо їх!!!
  Усе в Божих руках!

 3. Лев
  18.01.2020 в 19:44 — Відповіcти

  Дякую за підтримку. 🙂
  Крім того, хочу ще зауважити, що 307 нардепів, що стали членами цього об’єднання, – це вже КОНСТИТУЦІЙНА БІЛЬШІСТЬ! 🙂
  Тобто – при бажання і відповідній необхідності – такої кількості народних обранців вже досить для того, аби вносити певні доповнення, зміни чи корективи в Конституцію України. Й, зокрема, для впровадження й закріплення в національне законодавчо-правове поле тих важливих суспільних положень та ініціатив, заради чого це об’єднання, власне, і було створене.
  Одначе ще раз зауважу: поживемо – побачимо, як все тут направду відбуватиметься. Або, іншими – біблійно-євангельськими словами, “по плодах їхніх пізнаємо їх”.

 4. Лев
  21.01.2020 в 09:35 — Відповіcти

  І от – в якості одного з перших таких практичних кроків в діяльності цього об’єднання – можна було би запропонувати, зокрема, предметно розібратися зі скандально відомою позицією і намірами в роботі чинного керівництва Міносвіти.
  Тобто щодо його чітких прагнень ввести в програми і курси функціонування вітчизняних держзакладів освіти й виховання сумнозвісної ґендерно-содомської ідеології і практики.
  Інакше кажучи, всіляко сприяти примусовому накиданню нашим дітям, починаючи від дитсадків і далі, ЛГБТ-збоченного способу життя та ін. сучасних – гріховно-беззаконних “стандартів” і “взірців” особистої і суспільної поведінки. 🙁
  А, за великим рахунком, слід вимагати негайної відставки нинішньої очільниці МОН п. Ганни НОВОСАД та всієї її “гомофільної” команди. Та, відповідно, ґрунтовного “перезавантаження” і “перезапуску” – кадрового і світоглядно-програмового роботи всього цього відомства!!!

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *