УкраїнаХристиянські новини

У ВР створено міжфракційне об'єднання: "Цінності. Гідність. Родина"

17 січня 2020 року у Верховній Раді України дев’ятого скликання було створено міжфракційне депутатське об’єднання «Цінності. Гідність. Родина.».Членами першого у 2020 році міжфракційного депутатського об’єднання стали 307 народних депутатів України.
Співголовами було обрано Юраша Святослава Андрійовича (СЛУГА НАРОДУ), Волошина Олега Анатолійовича (ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТЯ), Таруту Сергія Олексійовича (Батьківщина), Бондара Михайла Леонтійовича (ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ), Констанкевич Ірину Мирославівну (За майбутнє), Ковальова Олександра Івановича (Довіра), Савчук Оксану Василівну (позафракційнa).
Керівником Офісу, який працюватиме над моніторингом, напрацюванням законопроектів, організації діяльності об’єднання в контексті поширення консервативної думки став Олександр Васюк.
Метою міжфракційного депутатського об’єднання є захист вічних цінностей українського суспільства і протидія спробам знищити фундаментальне природне право в ім’я політичної моди; підготовка та прийняття законів, які сприятимуть зміцненню родинних цінностей, принципів гідного суспільства та вихованню на основі сімейних цінностей дітей та молоді; а також популяризація та донесення широкого спектру світової консервативної думки до української інтелектуальної спільноти.

Основними напрямами роботи об’єднання визначено зустрічі і регулярне спілкування з національними та закордонними релігійними лідерами і соціальними активістами; продовження традиції організації Національного молитовного сніданку в Україні; захист та робота над розвитком інституту сім’ї та шлюбу як основи суспільства; робота офісу, який працюватиме над моніторингом та напрацюванням законопроектів в контексті консервативних цінностей тощо.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

4 Коментарів

 1. Це, як виглядає, дуже й дуже позитивний і обнадійливий крок. А особливо вражає саме кількість нардепів (307) – причому, представників РІЗНИХ фракцій і політичних течій, – які стали його членами. :)
  Одначе: поживемо – побачимо, які саме будуть ПРАКТИЧНІ результати конкретної діяльності цього об’єднання.

 2. Цілком підтримую попередній коментар! По плодах пізнаємо їх!!!
  Усе в Божих руках!

 3. Дякую за підтримку. :)
  Крім того, хочу ще зауважити, що 307 нардепів, що стали членами цього об’єднання, – це вже КОНСТИТУЦІЙНА БІЛЬШІСТЬ! :)
  Тобто – при бажання і відповідній необхідності – такої кількості народних обранців вже досить для того, аби вносити певні доповнення, зміни чи корективи в Конституцію України. Й, зокрема, для впровадження й закріплення в національне законодавчо-правове поле тих важливих суспільних положень та ініціатив, заради чого це об’єднання, власне, і було створене.
  Одначе ще раз зауважу: поживемо – побачимо, як все тут направду відбуватиметься. Або, іншими – біблійно-євангельськими словами, “по плодах їхніх пізнаємо їх”.

 4. І от – в якості одного з перших таких практичних кроків в діяльності цього об’єднання – можна було би запропонувати, зокрема, предметно розібратися зі скандально відомою позицією і намірами в роботі чинного керівництва Міносвіти.
  Тобто щодо його чітких прагнень ввести в програми і курси функціонування вітчизняних держзакладів освіти й виховання сумнозвісної ґендерно-содомської ідеології і практики.
  Інакше кажучи, всіляко сприяти примусовому накиданню нашим дітям, починаючи від дитсадків і далі, ЛГБТ-збоченного способу життя та ін. сучасних – гріховно-беззаконних “стандартів” і “взірців” особистої і суспільної поведінки. :(
  А, за великим рахунком, слід вимагати негайної відставки нинішньої очільниці МОН п. Ганни НОВОСАД та всієї її “гомофільної” команди. Та, відповідно, ґрунтовного “перезавантаження” і “перезапуску” – кадрового і світоглядно-програмового роботи всього цього відомства!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button