УкраїнаХристиянські новини

У вересні Мінкульт проведе низку круглих столів з культури діалогу, мистецтва, мови, релігії

Міністерство культури та інформаційної політики України з вересня започатковує серію національних круглих столів, присвячених темам культури діалогу, мистецтва, мови, релігії, екології.
Про це глава відомства Олександр Ткаченко заявив в інтерв’ю Укрінформу, повідомляє “Релігія в Україні“.

“Ми домовилися про те, що такі круглі столи ми започаткуємо з вересня цього року. Вони будуть присвячені різним темам, відбуватися будуть в різних містах України з ученими, яких відбирає Олесь Доній з релігієзнавцем, колишнім заручником окупантів Ігорем Козловським. Круглі столи будуть публічними, відкритими, але після цього вони будуть закінчуватися закритими круглими столами вже із залученістю політичних діячів, місцевої еліти в тих містах, де ми будемо проводити ці дискусії”, – сказав міністр.

Він зазначив, що коли обіймав посаду голови парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, отримав велику кількість пропозицій щодо поправок до різних законів, які є системовизначальними для країни. Зокрема, це стосувалося “мовного” і “релігійного” законів. “Зрозуміло, що просто так дискусію стосовно цих тем проводити в межах політичних баталій буде непросто, тому що є щонайменше дві різні протилежні точки зору, які не перетинаються”, – додав Ткаченко.
У Києві відбудеться перше засідання круглого столу, присвячене темі культури діалогу, в Одесі – засідання з історії, у Харкові – щодо питань мови, у Чернівцях – круглий стіл “Щастя як мета”. У Кривому Розі організатори запланували провести засідання круглого столу на тему екології. Підсумковий круглий стіл поки що планується у грудні в Полтаві про мистецтво.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button