Світ

У Великій Британії зняли звинувачення у «розпалюванні ненависті» з вуличного проповідника Джона Шервуда

За рік після арешту Магістратський суд Аксбріджа виправдав 72-річного пастора Джона Шервуда з Пеннської Вільної методистської церкви на півночі Лондона. Раніше служителя звинуватили у «розпалюванні ненависті» за те, що він публічно говорив про біблійне розуміння шлюбу.

Джерело: invictory.org

«Суд був цікавий тим, що під час засідання прозвучало багато біблійних цитат. Пастор Шервуд був сповнений рішучості переконати звинувачення в тому, що все, про що він колись проповідував, засноване на Біблії», – сказав колега Шервуда пастор Пітер Сімпсон, який був із Шервудом під час його проповіді, повідомило Conservative Woman U.K.

Адвокати Шервуда захистили його на підставі Статті 10 Закону про права людини 1998 року, яка свідчить, що кожна людина має право на свободу вираження поглядів. Це право включає свободу дотримуватися своєї думки, а також свободу отримувати та поширювати інформацію та ідеї без втручання з боку державної влади.

Сімпсон додав, що на суді залу заповнили християни, які демонстрували свою підтримку.

У квітні минулого року пастори Джон Шервуд та Пітер Сімпсон із Вільної методистської церкви Пенсільванії проповідували неподалік станції метро Аксбрідж у Лондоні. Шервуд говорив про вірші з книги Буття 1:27-28, стверджуючи, що шлюб полягає між одним чоловіком та однією жінкою. До проповідника підійшли поліціянти, звинуватили його у «розпалюванні ненависті» та заарештували.

Christian Concern, організація захисту прав християн у Великій Британії, опублікувала у Twitter відео арешту Шервуда, написавши: «Арештований за проповідь Біблії у північно-західному Лондоні. Пастору Шервуду 75 років. Помітили, як офіцер, що його заарештував, штовхає його?»

Літній пастор провів ніч у центрі ув’язнення і був звільнений лише опівдні наступного дня.

У ділянці його протримали ніч і відпустили, а у вересні йому було пред’явлено звинувачення відповідно до статті 5 «Закону про громадський порядок», яка забороняє «загрозливі чи образливі слова або поведінку, які можуть спричинити тривогу чи страждання», повідомляє Christian Today.

Нагадаємо, що слова проповідника були трактовані як «гомофобні вислови». Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button