Україна

У Тернопільській військовій обладміністрації просять не поширювати фото та відео з таборів у соцмережі під час заходу, бо існує небезпека

У військовій адміністрації Тернопільщині попросили не виставляти у соцмережах фото чи відео з дитячих таборів, а робити це краще після закінчення заходу, бо російські війська продовжують обстрілювати українські цивільні та мирні об’єкти.

Джерело: te.20minut.ua

За словами голови Тернопільської обласної військової адміністрації Володимира Труша, на Тернопільщині зараз працює чимало літніх дитячих таборів. Заходи організовують громади, школи, релігійні організації тощо.

Однак у військовій адміністрації області радять представникам органів місцевого самоврядування, батькам, дітям та організаторам під час проведення табору не поширювати в соцмережі світлини, відео чи будь-яку інформацію про розташування цих таборів, бо ворог обстрілює ракетами цивільні та мирні об’єкти.

Зазначається, що краще це робити вже після закінчення табору, щоб не наражати дітей на небезпеку.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button