Новини суспільстваХристиянські новини

У світі в наступні 10 років народиться на 4,7 млн дівчаток менше – дослідження

Найближчим десятиліттям у світі народиться на 4,7 мільйона дівчаток менше. Причина в тому, що в деякий країнах застосовують практики вибору статі дитини. Про це повідомила Міжнародна група вчених.

Джерело: Telegramканал «Цензор.НЕТ».

Міжнародна група вчених проаналізувала дані про понад 3 мільярди народжень за останні 50 років.

Згідно з результатами дослідження, до 2030 року скорочення числа народжених дівчаток призведе до надлишку молодих чоловіків приблизно в однієї третини світового населення. Це може призвести до посилення антигромадської поведінки й насильства.

Читайте також:

ООН вважає практику вибору статі дитини шкідливою, поряд з дитячими шлюбами й операціями на жіночих статевих органах, що калічать.

Нагадаємо, що різке зниження народжуваності матиме дуже негативний вплив на суспільство. У 23 країнах до 2100 року населення зменшиться удвічі.

Науковці Вашингтонського університету оцінки здоров’я та Інституту метрики дійшли висновку, що глобальний рівень народжуваності з 2017 року впав удвічі до 2,4, за прогнозами до 2100 року він знизиться до менше ніж 1,7.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button