УкраїнаХристиянські новини

Естафета лідерства – відбувся семінар для дитячих служителів в Донецькій області

На початку жовтня у м. Покровськ (Донецька область) пройшов семінар «Естафета лідерства». Захід був організований служителями церкви «Благодать» і з благословення єпископа Бескровного Анатолія Івановича. У будинку молитви зібралися 24 вчителі з різних міст і селищ Донецької області.

Захід розпочався зі спільної молитви й прославлення Господа. Сестра Олена, відповідальна за недільну школу в м. Покровськ, провела захопливу гру, в процесі якої учасники ближче познайомилися один з одним. Після такого невимушеного вступу мікрофон передали головному спікеру семінару.

«Я тут не тому, що мені так захотілося або вам так захотілося, а тому, що цього захотів Бог», – почав свою промову Ростислав Миколайович Мурах, єпископ з Хмельницької області.

Майже чотири години Ростислав Миколайович наставляв слухачів, ділився своїм досвідом, піднімаючи такі важливі теми, як наставництво і бачення від Бога для всієї церкви і, зокрема, для дитячого служіння.

«Якщо ми хочемо, щоб діти в наших недільних школах в майбутньому стали успішними служителями, то ми повинні вже зараз думати про те, ЯК це буде», – зауважив спікер, розвиваючи тему довгострокових цілей.

Під час перерви на обід учасники мали можливість поспілкуватися і поділитися своїм розумінням Божих планів для кожного з них, а також для їхніх дітей. Брати і сестри вдячні церкві «Благодать» за тепле приймання і організацію такого навчання.

Попри складні карантинні умови в країні, такі заходи все ж необхідні, вважають слухачі семінару. Адже з вересня, після тривалої перерви, в більшості церков відновилося дитяче служіння, і вчителям недільних шкіл потрібно отримувати повчання і натхнення, ділитися досвідом і підтримувати один одного в такій нелегкій, але цікавій справі – вихованні й навчанні майбутнього покоління.

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button