Новини культури

У Рівному відбулася прем’єра театральної постановки «Прогулянка на Різдво»

Молодь та діти церкви «Христос є відповідь» (м. Рівне) підготували театральну постановку «Прогулянка на Різдво» для дитячих євангелізацій.

Перші святкові зустрічі, на яких побували понад 180 хлопчиків та дівчаток із сіл Біла Криниця та Городище (Рівненський район), відбулися 27 грудня у готельному комплексі «Караван».

Детально продуманий сценарій, колоритні костюми, майстерно сконструйовані декорації – усе це допомогло слухачам поринути у події давніх днів, коли Ангели звістили пастухам чудову новину: «Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім. Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь» (Луки 2:10-11).

«Ми вирішили зробити виставу про Різдво, щоб, у першу чергу, гарно і доступно розповісти маленьким слухачам істинну суть цього свята. Так стається, що серед усіх різдвяних атрибутів губиться подія, яка є причиною Різдва – народження Ісуса Христа. Вистава “Прогулянка на Різдво” – це можливість поринути у святкову, різдвяну атмосферу і зрозуміти, для чого народився Ісус», – Тарас Харчук, багатодітний тато, режисер-аматор вистави «Прогулянка на Різдво».

Команда підготувала цікаві конкурси, за участь в яких дітки отримували призи, а насамкінець кожна дитина отримала солодкий подарунок у гарній різдвяній коробці, спеціально розробленій для дитячих євангелізаційних проєктів.

У Рівному відбулася прем'єра театральної постановки «Прогулянка на Різдво»

Різдвяні дитячі зустрічі відбулися у Костополі (Костопільська спеціальна школа I-III ступенів Рівненської міської ради) та Рівному (театральна студія «Сонях» церкви «Дім Євангелія»).

Схожі статті

Читайте також:

«Напевно, Різдво – це улюблене свято не лише дітей, але й дорослих. Перебуваючи у цій святковій атмосфері, ми знову і знову переживаємо різдвяну історію. Коли нас запросили на це свято у церкву «Христос є відповідь», то ми з дітками радо відгукнулися на цю пропозицію. Коли я побачила постановку, то, хоча і дуже добре знаю різдвяну історію, вона мене сильно вразила. Це було неймовірно гарно і святково! Дякуємо церкві “Христос є відповідь” за те, що робить такі свята для наших дітей!», – Мойсеєва Олена, мама 6-и дітей, с. Городище.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button