Світ

У Польщі з нагоди Дня Незалежності України пройде масштабний захід – «Серце для України»

З 20 по 24 серпня 2022 року на центральних площах міст Варшава, Катовіце, Гданськ, Люблін, Бидгощ, Краків, Познань, Хелм, Вроцлав, пройде захід з нагоди святкування Дня Незалежності України під гаслом «Серце для України». Захід відбудеться під Почесним Патронатом Посольства України у Республіці Польща.

Головною метою заходу є висловлення подяки Польському народу, який проявив справжню братську позицію, відкривши свої серця і домівки, надавши допомогу українцям і захист в такий важкий для нашої країни час.

Програма заходу передбачає урочисту частину зі словами вдячності з боку організаторів до Польського народу, керівників державних установ, громадських та християнських організацій. Також, будуть виступи українських музикальних колективів, молитва за Україну та Польщу, духовний спіч, сімейні, дитячі зони, фуд-корди з смаколиками та кавою.

Організаторами заходу є Церкви християн-баптистів в Республіці Польща, Всеукраїнський Союз Церков євангельських християн-баптистів та Благодійний фонд «Майбутнє дітям України».

Контакти:

+380937850194, Ганна Старжевська (вайбер)

+48880286195 Віталій Сус

e-mail: mdukraine@ukr.net

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button