Баптисти

Першого тижня серпня відбувся лідерський ретрит на тему «Божий воїн»

Першого тижня серпня відбувся лідерський ретрит на тему «Божий воїн», і кожен день мав окремий акцент: перегрупуйся, сфокусуйся, завойовуй! 120 лідерів з різних регіонів України мали змогу разом поклонялися Богу, молитися за духовне оновлення та перезавантаження, фізично відновлювалися та навчалися.

Джерело: ukrinform

«Ми є Божими воїнами, а тому воюємо за душі й серця людей, завойовуючи їх для Бога і Його Царства», – наголошував Роман Сухар, керівник комітету молодіжного служіння Союзу ЄХБ.

Присутніх закликали пам’ятати, що ніякі обставини, навіть війна, не можуть послабити головне покликання. «Волонтерити» і служити в нових умовах важливо і необхідно, але це ні в якому разі не повинно замінити благословенного духовного впливу, який лідери повинні виявляти на молоде покоління.

Читайте також: 

Як російсько-українська війна пов’язана з релігією

За словами Романа Кравчука, керівника молоді по Україні 2015-2021 років, завжди потрібен час, щоб зупинитися, переосмислити та вибудувати стратегію, як рухатися далі. Ця зустріч була саме такою.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button