Медіа новиниХристиянські новини

У новому випуску християнська команда «У Фокусі» говоритиме про те, як досягти успіху

Християнська команда «У Фокусі» зробила новий випуск «Можна!?» про те, як досягти успіху, і на яке ще питання варто відповісти собі, щоб зрозуміти: «А чи дійсно я − успішний?». Повідомляє Слово про Слово з посиланням на дизайнера, відеомейкера Lubomyr Myronyuk.

Lubomyr повідомляє, що «У Фокусі» – команда молодих людей, яка прагне доносити Божий погляд на світ та речі, які відбуваються в ньому. «У Фокусі» прагне досягати молоду аудиторію через якісний відеоконтент. Це платформа для різних авторів, які знають Бога і мають на меті укріплювати у вірі своїх братів та сестер, а також доносити Євангелію до тих, хто ще не знає про Ісуса Христа.

Команда зробила новий випуск «Можна!?», в якому розбиратимуться в тому як досягти успіху, і на яке ще питання варто відповісти собі, щоб зрозуміти: «А чи дійсно я – успішний?».

Читайте також:

«Часто люди йдуть по головах і забувають про існування інших для того, щоб… А щоб що? Заробити багато грошей, зробити витвір мистецтва, досягти великих досягнень в спорті? Невже ми таке багатогранне слово «Успіх» загнали в такі матеріалістичні рамки?», – пише Lubomyr.

А також, якщо хтось має бажання з ними співпрацювати, можна написати на електронну пошту: infocus.media.ua@gmail.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button