Мультимедія

Це мій Цар, чи ти знаєш його?

https://youtu.be/KO40pW3hOqo
До вашої уваги відео, про Найвеличнішу і найпотужнішу постать усіх часів і народів – Господа, Царя царів – Ісуса Христа.

Біблія говорить …
Що Мій Цар – Цар Юдейський, Він – Цар Ізраїлю, Він – Цар правди, Він – Цар століть, Він – Цар Небес, Він – Цар слави, Він – Цар царюючих і Він Пан над панами.

Це – мій Цар!

 Чи знаєш ти Його?
Мій Цар – Суверенний Цар. Ніякими мірками не виміряти Його безмежну любов. Він – постійно сильний, Він – абсолютно щирий, Він – вічно постійний, Він верховновладарюючий, Він – неупереджено милостивий.
Чи знаєш ти Його?
Він найбільший феномен, який був виявлений у цьому світі. Він – Син Божий, Він – Спаситель грішників. У Ньому зав’язана вся людська цивілізація. Він незрівнянний, Він безпрецедентний, Він – сама піднесена ідея в літературі, Він – вища особистість у філософії.
Він – фундаментальна доктрина істинної теології. Він Єдиний, Хто по праву може називатися достатнім Спасителем.
Чи знаєш ти Його сьогодні?
Він дає силу слабким, Він доступний для спокушуваних і випробуваних, Він виявляє симпатію і рятує, Він зміцнює і підтримує, Він охороняє, і Він керує, Він зцілює хворих, Він очищає прокажених, Він прощає грішників, Він звільняє боржників, Він звільняє полонених, Він захищає немічних, Він благословляє молодих, Він служить нещасним, Він піклується про старих, Він нагороджує старанних, Він прикрашає смиренних.

Чи знаєш ти Його?

Він – ключ до знання, Він – джерело мудрості, Він – двері позбавлення, Він – шлях спокою, Він – шлях праведності, Він – дорога святості, Він – ворота слави.
Чи знаєш ти Його?
Його життя не має собі рівних; Його добрість безмежна; Його милість нескінченна; Його любов незмінна; Його слова вистачає; Його милості достатньо, Його управління праведно; ярмо Його благо і тягар Його легкий; шкода, я не можу описати вам Його.
Він невимовний, Він незбагненний, Він непереможний, Він чарівний, важко не думати про Нього, важко не вважатися з Ним, ти не можеш пережити Його і не можеш жити без Нього; фарисеї не могли Його винести, але вони виявили, що не в змозі зупинити Його. Пілат не зміг знайти жодної провини в Ньому; Ірод не зміг вбити Його, смерть не змогла з Ним впоратися і могила не змогла утримати Його!
ЦЕ – МІЙ ЦАР! ЦЕ – МІЙ ЦАР!
і Його Царство і сила, і слава – навіки! Амінь!
Цікаво … А ТИ знаєш Його?

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button