Світ

У Молдові відкрито перший християнський університет

Двадцять студентів у Молдові зможуть здобути християнську освіту на університетському рівні. 1 вересня у країні відкрився перший християнський університет.

Джерело: cne.news

Новий університет називається Universitatea Moldo-Americană. Він підтримується скандинавською телекомпанією Visjon Norge та кількома спонсорами у Норвегії. Раніше вони допомагали початковим та середнім школам, пише Norge Idag. Тепер вони перейшли до створення університету, що відкрився 1 вересня. Новий навчальний заклад розташований у столиці Молдови Кишиневі на тому ж місці, де раніше була гімназія.

Університет починає свою роботу з двадцяти студентів, але прагне зростання. Пропонуються курси християнської психології, бізнесу, лідерства та ЗМІ, комунікації. Студенти проходять американські курси та отримають американський диплом після закінчення навчання, йдеться на сторінці університету у Facebook. Заняття проводяться у співпраці з Американським Південно-Східним університетом.

Бюрократичні перешкоди

Ідея відкрити на цьому місці школу та університет виникла сім років тому. Тоді Ян Ханвольд та Дору Чирдей, засновники шкіл, заклали Біблію на великій ділянці землі поряд із міжнародним аеропортом міста. Проте, перш ніж відкрити школи, необхідно було пройти безліч бюрократичних перешкод.

Читайте також: 

У Самарі влада змусила вірян зруйнувати храм

«Це зайняло час, – сказав Ханвольд в інтерв’ю газеті Norge Idag. − Сільськогосподарські землі мали бути переоформлені, і була потрібна інфраструктура. Тому ми вирішили поки що використовувати будівлю гімназії для проведення занять зі студентами нашого університету».

У майбутньому засновники університету планують звести нову будівлю.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!