Новини культури

Стартував прийом заявок на участь у VI Міжнародному кінофестивалі «Світло»

Почали приймати заявки на участь у VI Кінофестивалі «Світло», який цього року пройде 9-12 червня в історичному центрі Києва, на Співочому полі.

Джерело: kinofest-svet.com.ua

Кінофестиваль «Світло» був ініційований Спілкою християнських письменників України як платформа для популяризації в Україні та за її межами світлих фільмів, що надихають. Він об’єднує талановитих творчих людей, які створюють цікавий та якісний кінопродукт на теми, що стосуються кожного – взаємини у сім’ї та суспільстві, моральні якості людини.

Учасники кінофестивалю – студії, телеканали, незалежні творці не лише з України, а й із США, Італії, Іспанії, Аргентини, Швейцарії, Німеччини, Ізраїлю, Норвегії, Румунії та інших країн.

Основною метою фестивалю організатори бачать розвиток українського кінематографа, покращення духовного та морального стану суспільства, надання можливості кожному в Україні дивитися хороші та надихаючі фільми.

Кінофестиваль дав старт проєкту «Світле кіно мандрує країною». Завдяки йому фільми-учасники упродовж року демонструються на різних майданчиках України. У 2017 році кінофестиваль «Світло» посів перше місце у відборі успішних практик реалізації громадських ініціатив та був нагороджений почесною грамотою Київського міського голови. У 2021 році він увійшов до ТОП-100 найкращих міських проєктів.

Для того, щоб подати заявку на участь у кінофестивалі, необхідно заповнити анкету на офіційному сайті: www.kinofest-svet.com.ua.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button