Україна

ВРЦіРО оприлюднила звернення до президента Росії та України

ВРЦіРО оприлюднила звернення до президента Росії та України. Представники релігійних організацій просять врегулювати конфлікт мирним шляхом і організувати обмін полоненими.

Джерело: vrciro

Усним вираженням доброї волі сторін врегулювати ситуацію дипломатичним шляхом може бути фактична реалізація угоди про обмін затриманими у зв’язку з конфліктом на умовах, попередньо узгоджених у Нормандському форматі.

Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій звернулася до Президента України та Президента Російської Федерації.

«Враховуючи зусилля міжнародного товариства відновити переговори в Нормандському форматі, закликаючи всіх учасників процесу проявити рішучість і докласти необхідних зусиль для обміну затриманими у зв’язку з конфліктом як першого кроку в реалізації всеосяжної стратегії деескалації наявного конфлікту, звертаємось з проханням негайно вжити всіх необхідних дій для звільнення заради милосердя та гуманітарних міркувань усіх затриманих», – йдеться у зверненні ВРЦіРО до президентів України та Росії.

Також ВРЦіРО закликала Володимира Зеленського та Володимира Путіна «докласти всіх можливих дипломатичних зусиль, щоб не допустити жахливого кровопролиття на нашій землі, яке залишить незгладимий слід у багатьох поколіннях, але прагнути до тривалого і справедливого миру між нашими країнами».

Звернення підписав Григорій Комендант, Головуючий у ВРЦіРО, президент Українського Біблійного товариства від імені церков та релігійних організацій України.

Читайте також: 

Раніше Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій звернулася до українців та міжнародної спільноти з проханням помолитися та об’єднатися, щоб бути готовим дати консолідовану відсіч російському агресору.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button