Світ

У майбутньому звіті назвуть найголовніших переслідувачів християн у світі

Міжнародний християнський концерн (ICC) публікує свій щорічний звіт «Переслідувач року» на Міжнародному саміті з релігійної свободи у Вашингтоні 29 червня 2022 року. 150-сторінковий, комплексний звіт задокументує 16 найбільших у світі переслідувачів християн у всьому світі за останній рік.

Джерело: persecution.org

У звіті «Переслідувач року 2022» будуть розбиті суб’єкти за країнами, організаціями та особами та задокументована їхня діяльність та методи. ICC визначить по одному сумнівному «переможцю» в кожній із трьох категорій.

«Цей звіт не є списком сумних, невеликих статистичних даних, які відбуваються десь у світі, далеко від нас, – сказав Джефф Кінг, президент ICC. − Багато з них чинять масові порушення прав людини, деякі наближаються до геноциду. Релігійна свобода – це питання, яке стосується людей усіх віросповідань і є ключовим фактором політичної свободи. У нашому звіті зафіксовано фактичне, безперервне релігійне переслідування, яке постійно ігнорується основними засобами масової інформації. Цей звіт є тривожним закликом для церков на Заході та викликом дізнатися правду і діяти відповідно до неї».

Джефф Кінг і люди, які пережили глобальні релігійні переслідування, будуть присутні на заході, щоб відповісти на запитання та надати уявлення про головних переслідувачів християн у світі.

Програма також включатиме записані повідомлення від тих, хто пережив переслідування, та експертів з Нігерії, Північної Кореї, Ірану тощо.

«Ті, хто вижив – це справжнє обличчя того, що відбувається з християнами навколо нас, – сказав Кінг. − Вони є серцем роботи ICC».

ICC приєднується до інших організацій, таких як The Heritage Foundation, The Religious Freedom Institute, All Dulles Area Muslim Society, Meta та інших у готелі Renaissance у Вашингтоні, округ Колумбія, 28-30 червня 2022 року. Цей щорічний саміт проводиться з метою «підвищення обізнаності громадськості та політичної сили для міжнародного руху за свободу віри». Для тих, хто не зможе взяти участь особисто, зможе переглянути пряму трансляцію у Facebook.

Серед спікерів саміту:

  • Доктор Катріна Лантос Світ, президент Фонду прав людини та правосуддя Lantos.
  • Рашад Хусейн, радник президента з питань релігійної свободи та політики.
  • Ненсі Пелосі, спікер Палати представників США.
  • Майкл Р. Помпео, колишній держсекретар США.
  • Далай-лама, лідер тибетського буддизму.
  • Єпископ Девід Меллой, дев’ятий єпископ Рокфорда.
  • Том Фарр, президент Інституту релігійної свободи.
  • Азра Джафарі, колишній мер Нілу, Афганістан.

Про Міжнародний християнський концерн

Міжнародний християнський концерн — це екуменічна, неурядова, безпартійна християнська організація у Вашингтоні, яка піклується про права християн та релігійних меншин. Кваліфікований і відданий своїй справі персонал ICC працює у Вашингтоні, а також на Близькому Сході, в Африці, Південній Азії та Південно-Східній Азії. Починаючи з 1995 року, ICC служить переслідуваній у всьому світі церкві, використовуючи тристоронній підхід: захист, поінформованість та допомога. ICC існує, щоб перев’язувати рани переслідуваних християн і будувати церкву в найважчих частинах світу. На цей час ICC представлений у 26 країнах.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!