Україна

Близько 89 % українців не підтримують угоду з Росією щодо територіальних поступок України заради миру – опитування

Згідно з новим опитуванням, близько 89 % українців не підтримують угоду з Росією щодо територіальних поступок України заради досягнення миру. Дослідження проведено на замовлення видання Wall Street Journal та дослідницького інституту NORC.

Джерело: Telegram ZN.UA

За результатами дослідження, 66 % респондентів вірять, що ЗСУ можуть повернути під український контроль окуповані Росією території, які загарбницька армія захопила після 24 лютого.

До того ж 53 % українців переконані, що ЗСУ зможуть витіснити окупантів з усієї України, включно з окупованими Кримом та Донбасом.

При цьому 81 % опитаних не підтримують переговори про те, щоб залишити державі-агресору ті території, які російські війська захопили до повномасштабного вторгнення, — Крим і окремі частини Донецької та Луганської областей.

Щодо відношення до Президента України Володимира Зеленського, то 78 % респондентів підтримують те, як він реагує на російське вторгнення. Лише 7 % українців вважають дії голови держави слабкими.

Нагадаємо, що Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування щодо готовності українців до територіальних поступок заради миру з РФ. Серед українців 82 % не підтримують поступки, а 10 % вважають, що Україна може відмовитися від деяких території заради досягнення миру. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button