Релігія

Львів: Євангеліст Франклін Грем взяв участь у Великодньому служінні

У Львові євангеліст Франклін Грем виголосив Пасхальне послання, яке транслювалося у прямому ефірі Fox News. Також у служінні взяли участь український пасхальний хор та голови баптистської та п’ятдесятницької спілок України.

Джерело: invictory.org

«Зараз Великдень, і зазвичай на Великдень ми говоримо: Христос Воскрес! А у відповідь чуємо: «Воістину воскрес!» І це правда! Наш Господь Ісус Христос живий, Він воскрес і сьогодні я звертаюся до вас зі Львова в Україні, – наголосив Франклін Грем. – Україна – країна з багатою історією. Країна, яка налічує майже тисячу років церковної історії. Вона − житниця Європи. Її прапор – блакитний над золотом – уособлює блакитне небо, а золотий, або жовтий – урожай. Така краса, але все це в епіцентрі війни, в якій вже загинули тисячі людей. Понад 11 мільйонів людей покинули свої будинки. Близько половини з них виїхали з країни».

Також євангеліст розповів про служіння «Сумки Самарянина», через яке їхня команда допомагає українцям:

«Це складний час для України, стільки страждань у цій країні. І ми в Samaritan’s Purse вирішили допомогти. У нас є польові шпиталі. Ми маємо кілька амбулаторій. Ми можемо надати їжу. Близько 160 наших людей працює тут у полі. Сюди приїхали капелани з Євангелістської асоціації Біллі Грема, щоб служити у шпиталях, молитися з людьми, втішати їх. Мені здається важливим, щоб у цей Великдень ми згадали про людей в Україні та молилися за людей в Україні», – сказав президент «Сумки Самарянина».

Служіння відкрив молитвою Голова Всеукраїнської спілки церков євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк.

«Приєднуйтесь до його молитви у своїх серцях і моліться за людей цієї країни, України», – зазначив Франклін Грем.

До того ж під час служіння співав особливий хор:

«Сьогодні до нас приєднався особливий хор, який зібрався спеціально для цієї програми. Частина з них — біженці, люди, які не мають будинку і місця, куди піти. Це велика честь та радість приймати цей особливий Великодній хор зі Львова, з України», – доповнив Грем.

У своїй проповіді євангеліст говорив про жорстокість миру та милість і жертву Бога. Також він закликав до молитви спасіння.

Завершальну молитву промовив старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайло Паночко.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button