СвітХристиянські новини

У фінського подружжя відібрали дитину за заборону змінити стать

Тиждень тому у фінського подружжя відібрали 15-річну дочку через те, що вони їй заборонили змінити стать, повідомляє фінський ЗМІ Yle.

Все почалося 2 роки тому, коли сім’я переїхала із Фінляндії в іншу країну ЄС (не називається, але ми підозрюємо, що це Швеція). Дівчинка тоді сказала своїм батькам, що вона “в неправильному тілі” і вимагала гормонотерапії. Одразу виникає питання: де ж вона понабиралась цих ідей та термінів, якщо пропаганди ЛГБТ на Заході нема (що часто можна почути від євроінтегрованих патріотів)?

“Їй тоді і 15 не було. Ми не могли погодитися на те, щоб вона почала приймати гормони”, – з горем розповіла мати дівчинки.
Коли дочка зрозуміла, що дозволу батьків вона не отримає, вона зв’язалася з поліцією і подала в суд на батьків. Майже одразу після цього, уряд країни, відібрав дівчину в батьків.
“Ще кілька місяців тому, вона одягалася дуже по-жіночному, а зараз все навпаки. Нещодавно вона сказала, що видалить собі груди”, – розповідає мати потерпілої від ліберальної пропаганди дівчини.
“Звісно, почуття коли твоя донька це все робить – жахливі. Але ще гірше, коли уряд ще й виступає проти тебе. Ми були наївні, бо подумали що тутешні лікарі та уряд підтримують здоровий глузд. Це була величезна помилка”.
За словами батьків, їхня донька, яка тепер називає себе чоловіком, з ними дуже рідко спілкується.
Найгірше було, коли батьки вперше побачили те, у що перетворили її доньку.
“Коли я побачив коротке відео своєї доньки, після того, як вона пройшла короткий курс гормонотерапії… Без перебільшень, можна сказати, коли змінюється голос, вигляд, особистість… Таке враження, що вбили нашу доньку”, – передає батько дівчини.
На жаль, такі жахливі випадки не поодинокі.
Так, у Великій Британії кількість клінік для подібних операцій зросла із 94 у 2010 до 2519 у 2018. Наймолодшому пацієнту було всього 3 роки. А близько тижня тому шотландська пара, відома як перша трансгендерна родина у Великобританії, оголосила, що дозволить 5-річному синові почати змінювати стать.
Часто говорять – вся справа у батьках. До певної міри це так. Але як бути, коли діти оточені шизофренічною пропагандою і в інтернеті, і по телебаченню і в школі, а держава робить все щоб зменшити вплив батьків на власну дитину до нуля?

Джерело: Зентропа

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button