Християнські новини

У Донецьку ДНРовці хочуть опечатати церкву, потрібна молитва

22 травня в 18.00 терористи ДНР планують опечатати церкву ЄХБ “Світло Євангеліє” в Донецьку. Прихожани зараз забирають всі речі, які можуть винести, а також просять про молитву.
«Я дуже переживаю за свою церкву. Будь ласка, моліться, щоб все-таки будівлі не відібрали », – просить член церкви, Юлія
Будівлю християни будували протягом 10 років, за свої пожертвування. У 2010 році закінчили роботу над будівництвом.
«Ніхто нічого не намагався пояснити, чому забирають приміщення. Хто там сьогодні був, кажуть видовище не з приємних. Таке відчуття, що треба встигнути з тонучого корабля. Сьогодні зрізали батареї, відкручували світильники, вивозили речі », – поділилася член церкви Тетяна.
Раніше, в 2015 році до “Світла Євангеліє» приєдналися, віруючі, церкву, яких так само відібрали терористи ДНР. Тоді терористи не дали нічого винести з будівлі. Потім зробили там свій штаб, забрали все, що можна було і через рік самі покинули приміщення.

Більше про переслідування в ДНР:

Нагадаємо, 1 березня 2019 року закінчився термін даний окупаційною владою ДНР для реєстрації церков і релігійних організацій. 99% церков не отримали реєстрації.

Джерело: gcshelp.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button