Християнські новини

Церква є лідером рейтингу довіри українців – соцопитування

Наразі серед інститутів влади і суспільства найбільшою довірою громадян користується церква (62% довіряють, 24% – не довіряють), армія (57% довіряють, 34% не довіряють), а також громадські та волонтерські організації (57% довіряють, 34% не довіряють).

Дані проведеного опитування Research & Branding Group опубліковані на сайті компанії.

Більшою мірою жителі країни не довіряють (58%), ніж довіряють (32%) засобам масової інформації. Політичним партіям наразі не довіряє переважна більшість потенційних виборців (81% не довіряють, 8% довіряють).

Більше про довіра до церкви:

Дослідження було проведено в період з 6-16 березня 2015 року (за винятком АР Крим, Донецької і Луганської областей і м. Севастополь). Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення України за регіоном проживання (область), статтю і віком. Всього було опитано 1501 респондент. Очікуване середнє відхилення вибірки складає +-3%.

УНІАН-релігії.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button