Новини суспільстваХристиянські новини

МОЗ заборонив бути донорами крові представникам ЛГБТ, наркозалежним тощо

Згідно з Наказом Міністерства охорони здоров’я, в українському правовому полі особам із ризикованою сексуальною поведінкою заборонено бути донорами крові.

Джерело: vsirazom.ua.

У Наказі МОЗ, який діє з 6 квітня 2021 року, встановлено Порядок медичного обстеження донорів крові та компонентів крові.

Як зазначається в документі, МОЗ забороняє здавати кров особам із ризикованою сексуальною поведінкою, бо це може призвести до захворювання серйозними інфекційними хворобами, що можуть передаватися через кров.

До таких осіб відносять повій, наркоманів, алкоголіків та представників ЛГБТ, що практикують гомосексуальні стосунки.

Читайте також:

Юристи офісу громадянського руху «Всі разом!» наголошують, що особи, які практикують форми ризикованої поведінки не мають права бути донорами крові.

Вони зазначають, що ця категорія осіб є групою соціального ризику, що офіційно підтверджує Міністерство охорони здоров’я.

За словами юристів, Наказ МОЗ є обґрунтованим і абсолютно логічним.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button