Варто замислитись

Це не вся історія…

Якось я дивився в YouTube відео, як власник BMW-325i заливав своє авто… газованою водою. Залив. Трохи почекав. Потім завів двигун – і поїхав.
Це правдива історія. Але це не вся історія, а лише її частина. Якщо не розказати її всю – то й не зовсім правда буде.
Не знаю, що очікував той хлопець. Але метрів через 500 на панелі приладів машини, заправленої содовою, засвітився тривожний датчик «Service Engine», авто заглохло і завести його вже не вдалося… Ремонт обійшовся в півтори тисячі доларів. Мабуть, це найдорожча содова у світі…
***
Якось я читав історію про найбагатшого чоловіка Сходу, що жив у давні часи. Зараз ми його назвали б або шейхом, або олігархом. Величезні статки. Чудова сім’я. Авторитет і повага серед людей… І практично в одну мить він все втрачає і стає ніким.
Це правдива історія. Але не вся історія, а лише її частина. Якщо не розказати її всю – то й не зовсім правда буде.
Через деякий час цей чоловік зміг не тільки відновити своє багатство, повернути повагу оточення, знову стати щасливим у своїй сім’ї – він поглибив своє пізнання Бога і навколишнього світу. Завдяки стражданням чи всупереч їм – то тема вже іншої дискусії.
***
Якось у Вифлеємі стали відбуватися дивні речі. Дитину, Яка народилася і була покладена в ясла, відвідали пастухи з поля, а через деякий час – мудреці зі Сходу. Вони віддали народженому хлопчику, на ім’я Ісус царські почесті, навіть поклонилися Йому. А ще цього Хлопчика хотіли навіть убити…
Це правдива історія. Але не вся історія, а лише її частина. Якщо не розказати її всю – то й не зовсім правда буде.
Ісус протягом усього Свого життя йшов до хреста, якого Йому призначив Небесний Отець. Ісус прийняв смерть, на Нього вилився Божий гнів, Він страждав непомірно як від тілесних ран, так і від відчуття покинутості Своїм Батьком…
А на третій день після смерті Христос Воскрес. І вістка про втілення, смерть і воскресіння Христа складає основу Євангелії – «радісної вістки про те, що небезпека уже минула».
Читайте також:

***
Можливо, ти робиш зі своїм життям абищо, наче заливаєш в бак бензинового авто содову. А може, ти шукаєш відповіді на сокровенні питання і не можеш їх знайти. Можливо, твоє життя видається чимось заплутаним і позбавленим усякого сенсу.
А можливо, тобі допоможе фраза: «Це не вся історія, а лише її частина». Наше життя – це не все, бо є ще вічність. Щось може видаватися незрозумілим, щось може здаватися непомірно жорстоким і неправильним.
Різдво – лише частина Великої Історії. Біблія – книга тисяч персонажів, але лише Одного Героя. І Той, Хто народився у Віфлеємі понад дві тисяч років тому, допоможе нам зрозуміти не тільки Біблію, але й наше власне життя…
Бо кожен із нас є невеликою, але важливою частиною Його історії…
Тож Славімо Його за це!
Джерело: facebook.com/kyivseminary
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Олег Павліщук

41 рік. Народився і виріс в Рівному. Зараз є пастором в київській євангельській церкві "Народ Божий". Одружений, батько двох підлітків. Автор Телеграм-каналу "Про Біблію українською". Заступник директора програми "Пасторське керівництво" в Київській богословській семінарії.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button