АналітикаХристиянські новини

Третина українців не вживають алкоголю, а чоловіки п’ють спиртні напої вдвічі більше, ніж жінки – дослідження

Згідно з даними соціологічного дослідження, проведеного Українським інститутом майбутнього спільно з New Image Marketing Group, 35 % опитаних українців взагалі не вживають спиртні напої, а чоловіки вдвічі більше, ніж жінки, вживають алкоголь хоча б раз на тиждень (16 % до 8 %).

Джерело: censor.net з посиланням на Facebook-сторінку «Ukrainian Institute for the Future».

У дослідженні було виявлено, скільки відсотків громадян вживають спиртні напої:

  • третина громадян України (35 %) взагалі не вживають спиртні напої;
  • кожен п’ятий українець (22 %) спиртні напої вживають дуже рідко – не більше кількох разів на рік і ще стільки ж відповіли, що не частіше кількох разів на місяць;
  • 9 % респондентів часто вживають алкоголь – від декількох разів на тиждень.

Третина українців не вживають алкоголю, а чоловіки п’ють спиртні напої вдвічі більше, ніж жінки – дослідження

Також відомі результати опитування щодо вживання алкоголю серед чоловіків і жінок:

  • серед жінок велика частка тих, хто ніколи не вживає алкоголь – 43 % до 26 % чоловіків;
  • чоловіки вдвічі частіше вживають алкоголь хоча б раз на тиждень (16 % до 8 %) і в шість разів частіше вживають спиртні напої кілька разів на тиждень (13 % до 2 %);
  • найбільша частка тих, хто дотримується тверезості – серед старшого покоління (46 %), а найменша – серед представників групи 33-45 років (28 %).

Окрім цього, автори дослідження зазначили, що за регіональною ознакою немає суттєвої різниці між відповідями респондентів щодо вживання алкоголю.

Читайте також:

Відомо, що абсолютна більшість українців (82 %) заявили, що локдауни ніяк не вплинули на їх вживання або невживання алкоголю. Лише 6 % відповіли, що стали вживати більше, а 10 % – менше.

Нагадаємо, що за статистикою Україна займає перше місце у світі за рівнем дитячого алкоголізму. Крім цього, коефіцієнт смертності в Україні є одним з найбільших у Європі. Та попри це, замість того, аби обмежувати вживання алкогольних напоїв, просуваються законодавчі ініціативи, які навпаки стимулюють безконтрольне виробництво саморобного алкоголю.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button