Новини суспільстваХристиянські новини

Топ-10 найпопулярніших публікацій у 2019 році на сайті Слово про Слово

Редакція “Слово про Слово” в останній день року, що минає публікує Топ-10 публікацій сайту. Надаємо вашій увазі перелік статей, які ви наші читачі читали найбільш жваво.
Отож, ось 10 публікацій за 2019 рік, які мають найбільшу кількість переглядів:

10. ФЕЙСБУК ПОЧАВ ГІБРИДНУ ВІЙНУ ПРОТИ ХРИСТИЯН

соціальна мережа Facebook
Соціальний медіа-стратег Олена Нікітська в прямому ефірі розповіла про нову Фейсбук політику у відношенні до християн. На її думку, Facebook почав війну проти віруючих. Соціальна мережа видаляє велику кількість учасників груп з контентом про віру і традиційні сімейні цінності.
Кілька днів тому змінився один з алгоритмів соціальної мережі. Тепер в групу неможливо додати людину без її згоди. У той же час соціальна мережа видаляє, ніби, не активних членів групи.

9. ХРИСТИЯН МОЖУТЬ ПОЧАТИ КАРАТИ ЗА ДИСКРИМІНАЦІЮ

протидія дискримінації
13 листопада 2019 року о 15.00 на своєму засіданні Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин має розглянути, поправки до другого читання проекту Закону №0931 щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидія дискримінації із правом Європейського Союзу.

На даний час є інформація, що поправки, які захищають право віруючих на право вільного вираження думки відповідно до свободи віросповідання  підготовлені Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій та подані через депутатів не підтримуються Комітетом.

8. УГОРСЬКИЙ МІНІСТР ВИЗНАЛА, ЩО ХРИСТИЯНСТВО СЛУЖИТЬ ОПОРОЮ СІМ’Ї ТА НАЦІЇ

Угорський міністр
Угорський міністр визнала, що християнство служить опорою сім’ї та нації, але зараз її християнська ідентичність під загрозою, і в країні вживаються термінові заходи з підтримки сім’ї, культури, духовності та народжуваності повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на CNA.
Каталін Новак – Угорський міністр у справах сім’ї, зазначила в інтерв’ю CNA, що Угорщина усіма заходами захищає сім’ю та сімейні цінності в умовах, коли на карту поставлена ​​християнська ідентичність нації.

7. В УКРАЇНІ СУДЯТЬ ПАСТОРА, ЯКИЙ РЯТУЄ СИРІТ ВІД ХОЛОДНОЇ І ГОЛОДНОЇ СМЕРТІ

Івана Дем'яненка
Минулого четверга, 10 жовтня, арештували 60-річного директора  дитячого християнського центру-інтернату “Надія” смт Приазовське Запорізької області Івана Дем’яненка. Причина – дозволив підліткам, яким більше 14 років, допомогти розвантажити меблі із вантажівки і заробити тисячу гривень (!).
Йому інкримінують статтю Кримінального кодексу України за ч. 3 ст. 149 “Торгівля людиною з метою експлуатації, з використанням примусу, викрадення, обману, шантажу, матеріальної чи іншої залежності потерпілого, його уразливого стану або підкупу третьої особи, яка контролює потерпілого, для отримання згоди на його експлуатацію, – караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років”.

6. ПАРЛАМЕНТ ПРИЙНЯВ ЗАКОН, ЯКИЙ ПІДРИВАЄ МОРАЛЬНЕ ТА ФІЗИЧНЕ ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ

здоров'я нації
2 жовтня 2019 року Парламент проголосував за небезпечний проект закону щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності №1060, який підтримали у другому читанні та в цілому 301 народних депутатів, проти — лише 11. Законопроект вводить норми, які є руйнівними для моральності українського суспільства, адже дозволяє безконтрольно розповсюджувати продукцію еротичного та сексуального характеру.

5. ПРЯМО ЗАРАЗ БІЛЯ ПАРЛАМЕНТУ ТРИВАЄ ПІКЕТ ПРОТИ ПРИЙНЯТТЯ 0931

пікет проти 0931
Прямо зараз біля Верховної Ради України проходить пікет проти прийняття законопроекту №0931. Як зазначалося раніше, у порядку денному Верховної Ради на вівторок було заплановане голосування за законопроект №0931, у якому йдеться про посилення відповідальності за так звану дискримінацію. У разі ухвалення законопроект встановлює значну загрозу для свободи віросповідання і свободи слова. Це одна з найнебезпечніших законодавчих ініціатив.

4. СТРАТА ЗА БІБЛІЮ – ХРИСТИЯНСТВО В ПІВНІЧНІЙ КОРЕЇ

_християнство в Північній Кореї
Сьогодні християнство в Північній Кореї знаходиться в підпіллі і під великим тиском. З раннього віку дітей навчають, що Бога немає і що вони не мають ніякої релігії. Якщо люди стануть християнами або просто будуть спіймані з Біблією, вони можуть бути страчені.
Хоча в останні кілька десятиліть в Південній Кореї стався величезний ріст християнства, спочатку Північна Корея була тим місцем, де Церква процвітала. Це змінилося, коли Кім Ір Сен став лідером Північної Кореї, всі релігії були заборонені, і християни були змушені або відмовитися від своєї віри, або опинитися в ув’язненні або померти. Для мас Кім Ір Сен був Богом, і разом з його дружиною і сином вони утворили Трійцю Чучхе.

3. ЗАЯВА КООРДИНАТОРА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СОБОРУ ОЛЕКСАНДРА ТУРЧИНОВА ЩОДО СПРОБ ЗАКОНОДАВЧОГО ОБМЕЖЕННЯ СВОБОДИ СЛОВА ТА ВІРОСПОВІДАННЯ

обмеження свободи слова

Заява Олександра Турчинова – Координатора Всеукраїнського Собору щодо спроб законодавчого обмеження свободи слова та віросповідання.

14 листопада на своєму засіданні Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій, національних меншин і міжнаціональних відносин ухвалив редакцію проекту Закону №0931 щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації, знехтувавши зверненням Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, що об’єднує 95% релігійної спільноти нашої держави.

2. УПОВНОВАЖЕНИЙ З ПРАВ ДИТИНИ МИКОЛА КУЛЕБА ПОТРАПИВ В АВАРІЮ

Микола Кулеба
Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба разом зі своїми двома синами потрапив в аварію і знаходиться в реанімації у важкому стані. Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на інформоване джерело.
За його даними, з Миколою Миколайовичем були старший син Тимофій (знаходиться в дуже важкому стані в реанімації) і молодший син Єлисей. Інші подробиці події невідомі.

1. ДІТИ З РЕЛІГІЙНИМ ВИХОВАННЯМ ЩАСЛИВІШІ ТА МАЮТЬ МІЦНІШЕ ЗДОРОВ’Я

рівень щастя
Недавнє дослідження, проведене в Гарвардському університеті, показало, що діти, у яких було релігійне виховання, ймовірно, будуть здоровими і будуть мати більш високий рівень щастя в ранньому дорослому віці, ніж ті, хто цього не робив.
Дослідники виявили, що люди, які щотижня відвідували релігійні служби або щодня займалися молитвою або медитацією в юності, повідомили про більш високе задоволення життям у віці 20 років.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button