Україна

Держприкордонслужба заявила, що буде повертати українських громадян, які нелегально втекли за кордон, і притягувати їх до відповідальності

Держприкордонслужба України пообіцяла повертати та притягувати до відповідальності українців, які незаконно виїжджають за кордон, навіть якщо вони звертаються за статусом біженця. Активна співпраця з країнами Європейського Союзу та Молдовою допоможе запобігти спробам незаконного перетину кордону.

Джерело: Obozrevatel

За словами речника Держприкордонслужби Андрія Демченка, громадяни, які незаконно перетнули кордон, не можуть претендувати на статус біженця та уникнути відповідальності.

На жаль, за період воєнного стану кількість громадян, які намагаються незаконно перетнути кордон, значно зросла. Однак, Держприкордонслужба України зобов’язана повертати та притягувати до відповідальності всіх громадян, які незаконно втекли за кордон.

Читайте також:

Демченко наголосив, що співпраця з нашими європейськими колегами дозволить спільно протидіяти спробам незаконного перетину кордону.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button