УкраїнаХристиянські новини

Впровадження медичного капеланства та боротьба з пандемією COVID-19: Громадська рада МОЗ по співпраці з Радою Церков відновила роботу

Громадська рада при Міністерстві охорони здоров’я України з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій відновила свою роботу на підставі наказу МОЗу України. Фахівці від релігійних і громадських організацій об’єднають зусилля з МОЗ для впровадження в Україні медичного капеланства. Повідомляє irs.in.ua.

До нового складу Громадської ради увійшло 20 фахівців та релігійних діячів. Тому новий склад виявився мультидисциплінарним.

6 квітня відбулося засідання в онлайн-форматі, на якому Громадська рада переобрала голову ради – професора Сергія Убогова (НМАПО імені П. Л. Шупика), заступників голови – о. Андрія Нагірняка (УГКЦ) та о. Сергія Дмитрієва (ПЦУ) й виконавчого секретаря – Лесю Брацюнь (ВБФ «Соборність»).

Заступник Міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак висловила підтримку діяльності спеціалізованої Громадської ради. Вона підкреслила, що партнерство між релігійною спільнотою та МОЗ особливо необхідне, включаючи проблематику боротьби з пандемією COVID-19.

Під час засідання учасники ухвалили за основу нову редакцію Положення про Громадську раду, схвалили Концепцію і План дій щодо впровадження капеланства у сфері охорони здоров’я України, а також делегували окремих фахівців до складу Робочої групи при МОЗ з питань впровадження капеланства у сфері охорони здоров’я, утвореної у 2019 році.

Читайте також:

Також була обговорена концепція клінічної підготовки капеланів для потреб охорони здоров’я. Члени Громадської ради визначили два можливих шляхи навчання капеланів – на етапі здобуття вищої богословської освіти та на післядипломному етапі.

А ще присутні затвердили план роботи Громадської ради на 2021–2022 роки та визначили дату наступного засідання – 15 червня 2021 року.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button