війна

Безвісти зникли понад 7 тисяч українських захисників, більшість з яких у полоні

Стало відомо про понад 7 тисяч українських захисників, які зникли безвісти. Більшість із них зараз полонені російськими окупантами. Про це заявив уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко.

Джерело: censor.net з посиланням на suspilne.media

Олег Костенко пояснив, що ЗСУ не має інформації про всіх військових (Нацгвардію, прикордонників, СБУ тощо), тому за їхніми даними безвісти зникло 2 тисяч захисників України. А колцентр Уповноваженого має дані про зниклих безвісти військових різних інституцій – таких людей орієнтовно 7200.

Також він зауважив, що більшість зі зниклих військових знаходяться у полоні росіян.

Зокрема, Олег Костенко розповів про захисників 1 батальйону 36 бригади: «Ми знаємо, що їх вивезли в Росію. По-перше, треба зрозуміти, скільки там є людей. Якщо їх більше сотні, то ми розуміємо, що практично весь батальйон – у полоні. Звʼязку із ними все ще немає, тому вони вважаються безвісти зниклими. Рано чи пізно вони потраплять у список на обмін і вони повернуться додому. Ось це той випадок, коли ми точно знаємо, що безвісти зниклі – живі».

Нагадаємо, що за словами голови правління громадянської мережі ОПОРА Ольги Айвазовської, понад мільйон українців пройшли «фільтраційні» табори російських військ на окупованих територіях України. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!