Християнські новини

Суд відновив права студента, якого виключили з університету за цитування Біблії

Студент-християнин, якого виключили з магістратури на факультеті соціальної роботи Університету Шефілда за пост у Facebook, в якому він виражав свої релігійні переконання щодо гомосексуалізму, домігся захисту інтересів в Апеляційному суді Англії.
Група з трьох суддів одноголосно встала на сторону 41-річного Фелікса Нголе, який оскаржив рішення судді Високого Суду 2017 року. Останній підтримав право Університету виключити Нголе з дворічної програми за висловлювання в Інтернеті, які кваліфікували «образливими для геїв і бісексуалів».
Апеляційний суд постановив провести нове слухання у справі Фелікса в «реформованій» університетській групі, яка визначає придатність до практики, підкресливши, що попередні розгляди були «помилковими і несправедливими по відношенню до позивача». Судді постановили, що університет «припустився помилки, змішавши два поняття – вираз релігійних поглядів і дискримінацію».
Апеляційний суд спростував позицію університету про те, що «будь-який вираз несхвалення одностатевих відносин порушує професійні принципи».
Група попередила, що позиція університету в цій справі «суперечить» відповідному кодексу поведінки і принципам Ради медичних професій (СМП).
На думку апеляційного суду, вираз теологічних точок зору «не обов’язково означає, що особа, яка виражає такі погляди, піддає людей дискримінації на цих підставах».
У постанові говориться: «У цій справі є прямі докази того, що заявник ніколи нікого не піддавав дискримінації на таких підставах в минулому і навряд чи буде робити це в майбутньому (оскільки, як пояснив Нгола, Біблія забороняє ненавидіти ближнього)».
Нголе відрахували з курсу в 2015 році після того, як він написав у Facebook, що «Біблія і Бог вважають гомосексуалізм гріхом».
Нголе висловив свою думку: «Хочемо ми цього чи ні, одностатевий шлюб це гріх. Думка людини не змінить Слово Бога».
Відрахований стверджував, що університет винен у «подвійних стандартах» і що його відсторонення було вирішено університетською групою, яку очолював професор-гомосексуаліст, відомий активіст ЛГБТ руху.
За словами Нголе «це чудова новина не тільки для мене і сім’ї, а й для всіх, хто дбає про свободу слова, особливо для тих, хто працює або навчається».

Більше про переконання щодо гомосексуалізму:

Виконавчий директор Християнського правового центру (Christian Legal Centre) Андреа Вільямс назвала перемогу Нгола поворотним моментом для християн: «Спроба університету піддати цензурі цитати з Біблії дивує. Сподіваємося, новина про свободу буде принесена в усі університети. Християнам і представникам інших віросповідань необхідно мати можливість висловлювати погляди, не боячись цензури і покарання».

Джерело: Родина

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button