Християнські новини

Канадські школи вже зобов'язнані вивісити прапори ЛГБТ

У Канадському місті Віндзор мерія зобов’язала всі школи вивісити так званий «Прапор ЛГБТ», хоча б на тиждень в червні, в рамках так званого «Тижня гордості ЛГБТ».
Нещодавно Відбулося голосування колегії управління освіти канадського регіону Есікс з приводу цієї ініціативи. 9 голосів “за” і 1 “проти”. Ініціатива прийнята.
«Коли ти стаєш учнем, ти дуже вразливий в цей час», – говорить віце-директор шкільної освіти канадського регіону Есікс Юлія Бержес. – «Може бути, серед інших учнів є не такі, як ти (дитина з розладом сексуальної ідентичності). Прапор ЛГБТ показує цим учням: ми всі за тебе ».
«Хто б не пишався вивісити такий прапор? Сама вивішую у себе вдома », – продовжує інший віце-директор Джессіка Сарторі.
Єдиною, хто виступав проти подібних змін в колегії шкільної освіти регіону, стала Лінда Кін: «Ці діти такі маленькі … Я думаю, що цей прапор заплутає їх. Нам треба бути обережним. Крім цього нам треба враховувати думки батьків. Мені, наприклад, доводилося чути скарги від учня на поведінку агресивних прихильників ЛГБТ. Нам треба бути ідеологічно нейтральними. Тому що … ”
Тут віце-директиса і агресивна прихильниця ЛГБТ Джессіка Сарторі перебиває її і оголошує: “Час виступу завершилося”.
Ще одна вчителька висловилася на підтримку просування ЛГБТ, взявши за аргумент те, що її 5-річна «дочка» (насправді у неї син) вирішила, що вона дівчинка, але зіткнулася з нерозумінням однолітків. Вчителька в «її» класі зверталася на «він, йому, його», а діти вирішили просто, що це хлопчик, який хоче носити сукні.
Коментарі громадськості на це рішення все-таки радують:
“Тримайте свої сексуальні переваги при собі і залиште нас у спокої. Чому у вас таке бажання постійно розповідати решті суспільства про себе? Робіть хоч щось корисне для суспільства спочатку”.
“Це безумство. Люди мають право вибирати свій спосіб життя, але ви НЕ маєте права нав’язувати щось нашим дітям”.
“Це диктатура – нав’язувати це всім іншим. Спочатку годуєте голодних дітей”.

Більше про гендерну ідеологію:

“Відколи цей прапор потрібно вивішувати всюди? Де вивішений прапор натуралів? Вивішувати прапори гомосексуалістів поруч з прапором країни, не тільки знак неповагу до прапора країни, але і дає чіткий сигнал маленьким дітям, що гомосексуалізм крутіше гетеросексуальності. Тут точно щось буде не так. Чому маленький відсоток людей контролює більшість подібних рішень? ”
А що думаєте з цього приводу? Нам цікава ваша думка.

Джерело: gcshelp.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button