Варто замислитись

Стереоцвіркун

У кого є два ідеальних динаміки, які прекрасно підсилюють звук і направляють його на всі боки?
Ні, ми говоримо не про підлітків з будинку навпроти. Йдеться про самця капустянки, і цю його властивість можна приписати лише розумного задуму – і чудовому знанню акустики. Випадковими еволюційними процесами таке не поясниш.
Коли самець готовий до спарювання, він висуває з нірки два своїх «динаміка». Його стереофонічна система має і ще одну властивість, незвичним для тварин, – звук поширюється в усі сторони. Оскільки заклик самця мчить з двох джерел звуку, то самка легко визначає його місцезнаходження.

Якщо ми згадаємо, що люди тільки в ХХ столітті навчилися застосовувати ці акустичні принципи для своїх стереосистем, ще важче стає повірити, що настільки витончена конструкція з’явилася на світ завдяки випадковим мутаціям і мимовільним хімічним реакціям. Високоякісне стереозвучання – винахід Творця, а не людей!
Псалом 70:19
«Боже, величні діла, які Ти вчинив, сягають аж до найбільших висот! Боже, хто подібний до Тебе?»

Джерело: День з Творцем

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button