Медіа новини

Стартує унікальний курс від Школи відновлення

На початку лютого Школа консультування «Відновлення цілісності» розпочинає унікальний онлайн курс практичної допомоги залежним людям, співзалежним сім’ям та християнським консультантам.

Джерело: study.territoriao.info

Курс складається із 26 лекцій тривалістю 13-60 хвилин. Для його проходження не потрібна спеціальна підготовка чи рекомендації. Достатньо вашого бажання духовно й особистісно зростати, змінюватись і отримувати свободу, глибше довіряючи своє життя Ісусу Христу.

Зустрічі проходитимуть один раз на тиждень, протягом семи тижнів.

Онлайн група підтримки за курсом (робота у закритій групі у Facebook) стартує 9 лютого о 19:00. Ведуча – психотерапевт, керівник відділу консультування «Молодь з місією» Наталія Щур.

У лекціях докладно розбирають механізми появи залежностей та дають дієві інструменти перемоги над алкоголізмом, порнозалежністю, наркоманією, трудоголізмом, порушенням харчової поведінки, залежностей від соціальних мереж та інших форм фізичної, емоційної та духовної несвободи.

Викладачі курсу − християнські консультанти та керівники консультативних служінь. Кожен з них має багаторічний досвід допомоги залежним людям та співзалежним сім’ям, а також викладає та наставляє християнських консультантів.

Сумніваєтеся, чи потрібен вам цей курс?

Приєднуйтесь до безкоштовних відкритих вебінарів:

Понеділок, 24 січня 16:00:

Юрій Бондаренко − головлікар християнської клініки «Ангелія», психіатр і нарколог розповість про вплив залежностей на мозок людини та поділиться практичними рекомендаціями співзалежним сім’ям та людям, які борються з уподобаннями, що їх руйнують.

Середа, 26 січня 16:00:

Юлія Сичова – християнський консультант-психолог, сімейний консультант, автор курсу для співзалежних та куратор груп підтримки «Пазли твого життя», раніше провідна груп підтримки Genesis Process.

Говоритимуть про можливості відновлення на основі біблійних принципів та досвіду всесвітньо поширеної програми «12 кроків». Ви дізнаєтесь про програми християнського консультування з елементами «12 кроків», а також розберете можливості 10 процесів програми Genesis Process (Групи підтримки змін «Генеза») та дізнаєтеся про курс для співзалежних «Пазли твого життя».

Понеділок, 31 січня 16:00 :

Вікторія Андросова − педагог, психолог, арт-терапевт, автор проєктів «Майстерня здорових відносин» та «Друге дихання» розповість про можливості арттерапії у процесі подолання залежностей.

Читайте також:

З нагоди Великодня Школа консультування «Відновлення цілісності» дарує 30% знижки на будь-який курс

Пройшовши цей курс, ви:

  • отримаєте новий погляд на проблему залежностей та відкриєте можливості для звільнення та відновлення;
  • дізнаєтеся про коріння виникнення залежностей, розберетеся в гіркій спадщині деструктивного виховання та різних форм насильства;
  • зможете визначити проблему, спостерігаючи за поведінкою та емоційними реакціями залежної людини;
  • засвоїте тонкощі консультування та взаємодії із залежними людьми;
  • пройдете профілактику від помилок, які не варто робити;
  • будете готові допомогти тим, хто бореться за свою свободу або перебуває у співзалежності;
  • зможете організувати групу підтримки, використовуючи біблійні істини та принципи «12 кроків».

А, головне, за допомогою цього курсу ви отримаєте реальні, дієві та ефективні інструменти допомоги собі та людям, які страждають від різних залежностей.

Реєстрація за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button