Сім'я

Безробітні зможуть отримати кошти для відкриття власної справи

В Україні з наступного року буде запроваджено програму, яка допоможе малозабезпеченим безробітним отримати кошти для відкриття власної справи.

Джерело: ukrinform

Про це заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна під час виступу на Всеукраїнській онлайн-конференції з питань деінституалізації дітей з інвалідністю, яка транслювалася на сторінці Мінсоцполітики у Facebook.

«Ми розуміємо, що найбільший ризик потрапляння дитини в інтернати, звісно, у тих сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах. Тому, окрім програми допомоги таким сім’ям, ми запроваджуємо нову програму з нового року, яка допоможе безробітним із малозабезпечених сімей отримати гроші для відкриття власного бізнесу та виходу з бідності», – сказала Лазебна.

Читайте також: 

Вона додала, що працюватимуть і з регіонами, громадами, щоб більшість тих людей, які сьогодні не мають роботи й не знають, чим нагодувати своїх дітей, залучалися до роботи, до власної справи. Як повідомлялося раніше, на реалізацію цієї програми в проєкті держбюджету на наступний рік заплановано близько 100 млн грн, повідомила міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button