Світ

«Скажемо “НІ” голоду в Ефіопії!»: стартувала благодійна акція

У лютому стартувала благодійна акція «Скажемо “НІ” голоду в Ефіопії!». Головна мета − збір пожертвувань на продуктові набори для ста сімей у країні Африканського рогу. Організатор – міжнародна місія «Христос є відповідь».

Джерело: Прес-центр місії «Христос є відповідь».

Через благодійну акцію «Скажемо “НІ” голоду в Ефіопії!» кожен учасник своїми пожертвуваннями на покупку продуктів першої потреби зможе стати місіонером в Африці, не залишаючи своєї країни.

За словами організаторів, щирий та простий ефіопський народ, серце якого жадає Слова Божого та надії на порятунок, живе за межею бідності (40 % населення). Головна мета цієї акції – допомогти 100 нужденним сім’ям під час місіонерської поїздки в Ефіопію в середині лютого для проведення євангелізаційного крусейду в місті Хосанна.

«Скажемо "НІ" голоду в Ефіопії!»: стартувала благодійна акція

Вартість одного продуктового набору близько 50 доларів США (2500 ефіопських бир). Такий набір зможе забезпечити сім’ю із 4-5 осіб продовольством на один місяць:

  • Рис – 5 кг;
  • Борошно − 10 кг;
  • Соняшникова олія − ​​5 л;
  • Вермішель – 4 кг;
  • Спагетті – 5 уп.;
  • Інші продукти першої потреби.

Також директор Місії Тарас Сень поділився відео про життя християн в Ефіопії. На прикладі сім’ї місцевого пастора він знайомить глядача з тим, в якій убогості та бідності живуть і проводять богослужіння в помісній церкві в цій африканській країні.

CITA Ministries на постійній основі реалізовує благодійні та соціальні проєкти. Раніше напередодні Різдва Місія проводила благодійну акцію для бідних в Україні «В гостях у Бабусі».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button