Актуальне

Що знаменує собою Різдво?

Мільярди людей протягом тисячі років святкують Різдво – народження Ісуса Христа. Чому це свято має такий вплив на людей, та що означає?

Різдво знаменує собою:

1. Народження Ісуса Христа – Сина Божого, Який прийшов у цей світ, щоби спасти людей від рабства гріха та подарувати їм вічне життя.
2. З’явлення великої надії для людей в Ісусі Христі, щоб знайти там, де хвороба – зцілення; де горе – радість; де апатія та депресія – надію; там, де смерть – життя; там, де пекло – Царство Небесне.
3. Відновлення відносин з Богом Отцем, які були розірвані внаслідок гріхопадіння. Розкаятися у своїх гріхах та запросити Ісуса Христа в своє серце – це найважливіший життєвий вибір для кожної людини. Це рішення, яке відновлює стосунки з нашим Небесним Батьком!
4. Присутність Духа Святого на землі та Його тісної дружби з людиною. Дух Святий – найбільший помічник людини.

Більше про Різдво Ісуса Христа:

5. Відновлення в духовному житті, можливість народитися духовно, присвятивши своє життя Богу!
Народження Ісуса Христа – це великий шанс для кожного змінити своє життя на краще! Почати Нове життя з Богом, примирившись із Ним. Розкаятися в своїх гріхах та попросити Господа Ісуса Христа жити з ним. Це шанс, щоби перестати грішити, почати молитися, читати Біблію, ходити в церкву та щиро вірити в Бога! Зробіть це найважливіше рішення в своєму житті саме в цей прекрасний час – народження Ісуса Христа!!!

Сергій Гула

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button