Новини суспільстваХристиянські новини

В Україні другий рік поспіль зростає кількість зґвалтувань дітей – генпрокурор України

Кількість зґвалтувань дітей в Україні другий рік поспіль зростає. Генпрокурор України Ірина Венедіктова заявила, що необхідно посилити протидію розповсюдженню дитячої порнографії, сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

Джерело: gazeta.ua з посиланням на censor.net та ukrinform.ua

За словами генерального прокурора, більше ніж на половину минулого року зросла кількість дітей, які постраждали від зґвалтувань, а у 2021 році – майже на чверть.

До того ж, у більшості випадків сексуальне насильство над дітьми відбувається особами з їх близького оточення, не менше 30 % з них – родичі неповнолітніх.

Ірина Венедіктова підкреслила, що необхідно посилити протидію розповсюдженню дитячої порнографії, сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

Вона закликала правоохоронців та державні органи взяти на контроль протидію насильству відносно дітей, позбавлених батьківського піклування. Генпрокурор зауважила, що протягом останніх двох років за відповідними фактами відкрили майже 100 кримінальних проваджень.

Читайте також:

Також Венедіктова вимагає від профільних міністерств зміни підходів до вибору кандидатів в опікуни, піклувальники, вихователі спеціалізованих установ, а також врегулювання обов’язків законних представників.

Разом з тим, зазначає генеральний прокурор, слід вжити дієвих комплексних заходів для підвищення ефективності діяльності місцевих органів соцзахисту і служб у справах дітей.

Нагадаємо, що згідно з дослідженням, проведеним благодійною організацією «Служба порятунку дітей» у партнерстві з Уповноваженим президента України з прав дитини, за останні рік майже кожна четверта дитина в Україні отримувала в Інтернеті запитання про інтимні частини тіла або прохання надіслати свої оголені фото.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button