Сім'яХристиянські новини

«Щасливі родини – скарб країни»: у Києві відбулося розважальне сімейне свято

З нагоди Міжнародного дня сімї у Києві відбулося розважальне сімейне свято, гасло якого – «Щасливі родини скарб країни». Головна мета заходу – навчити дітей корисним справам та згуртувати всю сім’ю.

Джерело: YouTube-канал «Espreso.TV».

До Міжнародного дня сім’ї батьки та діти отримали можливість провести своє дозвілля з користю. Святкова концертна програма, розважальний квест та безліч майстер-класів в одному місті, – усе, аби об’єднати сім’ї та проінформувати громадськість про соцпослуги для родин.

«Дуже важливо, щоб ми відзначали внесок мати й батька в життя родини. Якщо є міцна родина, то це і здорове суспільство, і здорове зростання та виховання дітей», – сказав Сергій, представник Міжнародного центру батьківства.

Повідомляється, що розважальне сімейне свято відбулося не лише для дітей, а й для досвідчених пар. «45 років разом – це тільки початок», – так говорять столичні родини, які прожили в шлюбі понад 45 років. Таких пар нагороджували подяками Київського міського голови, а вони поділилися своїм рецептом довгих та міцних стосунків.

«Найперше – взаєморозуміння. Потім – любов, дружба. Все, що нас пов’язувало в студентські роки, все це залишилося і до цього часу… [Треба] щоб була повага і гарні діти», – кажуть подружжя Корецьких.

Заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда зазначила:

«Коли ми говоримо про сімейні цінності та сімейні традиції, коли сім’ї можуть жити й виховувати дітей та бути прикладом – це має величезне відзначення зараз для нас. Тому всі ці історії, як родини проживали 45-60 років, не втративши один одного, – це має надихати інші родини».

Читайте також:

«Хоч і пандемія COVID-19 значно вплинула на суспільство, в тім карантинні обмеження згортували родини, – кажуть батьки, – а проводити якомога більше часу разом – найбільша цінність сьогодні».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button