Новини суспільстваХристиянські новини

Діти й порно. Декілька свіжих цифр

Наше покоління – перше, яке стикається з можливістю доступу практично до будь-якого виду порнографії за один клік на девайсі, який поміщається в кишені. Порнографія доступна цілодобово і постійно для чоловіка, жінки й дитини будь-якого віку, за умови доступу до Інтернету. Як це впливає на наше суспільство?

Недавнє дослідження, проведене Інститутом «Лінія дитинства», виявило, що десята частина 12-13-річних дітей бояться залежності від порнографії. Повідомляє t.me/sglavredinua.

Все вірно, цілих 10 % дітей, які зовсім нещодавно перейшли в 7-й клас, кажуть, що дивляться порнографічні матеріали в такій мірі, що сумніваються в тому, чи зможуть зупинитися. Чому це відбувається і чому в такому ранньому віці? Це питання доступності та притуплення чутливості.

Засновник «Лінії дитинства» Дейм Естер Ранецен заявив:

«Молоді люди звертаються до Інтернету, щоб дізнатися про секс і взаємини. Ми знаємо, що нерідко вони наштовхуються на порнографію, і це справляє на них руйнівний, невтішний ефект».

Один хлопець розповів «Лінії дитинства», що йому здавалося, що порнографія не має на нього ніякого впливу, поки не усвідомив, що ніколи не зможе одружитися, якщо не почне сприймати дівчат інакше. Одна дівчина розповіла, що пережила насильство з боку свого хлопця в 12 років, тому що він був порнозалежним.

Викладання порнографічних матеріалів в Інтернет – все більш поширене явище. Виконавчий директор «Чайлднет» та директор Британського Центру «Безпечний інтернет» Вілл Гардінер сказав:

«Батькам може бути складно подивитися правді в очі, що їх чадо переступило межу з порнографією, але дійсність така, що порнографічні матеріали легко знайти онлайн, і діти піддаються їх впливу в більш ранньому віці».

До того ж ніколи раніше порно не було так близько до дітей, причому найменшим – в гаджетах, куплених батьками.

Читайте також:

Діти й порно. Декілька свіжих цифр

Джерело:

З виступу журналістки, громадського діяча, директорки Школи консультування «Встановлення цілісності», засновниця руху «Територія відповідальності» Світлани Кучеренко на круглому столі «Християнське консультування для церкви й світу»

https://t.me/sglavredinua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button