війна

Російські загарбники активізували у Херсоні пошуки українських партизанів, проводять обшуки у церквах

На тлі наступу ЗСУ на південному напрямку російські загарбники активізували у Херсоні пошуки українських партизанів. Прямо зараз відбувається обшук в одній з церков.

Джерело: nv.ua

Місцева обласна військова адміністрація розповідає, що в одному з мікрорайонів Херсона окупанти проводили незаконні обшуки у приватних будинках у пошуках підпільників.

За словами місцевих жителів, російські військові також перевіряють таксистів, які стоять на зупинці біля залізничного вокзалу.

Крім того, на вулицях міста були чутні автоматні черги, проте, з чим саме пов’язана ця стрілянина, і хто її почав, поки не зрозуміло.

Також стало відомо, що прямо зараз відбувається обшук в одній з євангельських церков Херсону. Служителі простять про молитву.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!