Релігія

РОСХВЄ готується до «освоєння» церков в Україні. Про це Сергій Ряховський розповів РІА Новини

Російський об’єднаний Союз християн віри євангельської (п’ятдесятників) (РОСХВЄ) розгляне питання про створення одного або декількох єпархіальних управлінь на територіях, які «виявили на референдумах бажання приєднатися до РФ», планує начальницький єпископ Союзу Сергій Ряховський.

Джерело: inVictory

«Питання про прийняття кожної церкви, що звернулася, буде винесено на правління РОСХВЄ, яке, відповідно до нашого статуту, і уповноважене приймати релігійні об’єднання до складу РОСХВЄ. За аналогією із ситуацією на Кримському півострові, де створено спеціальне єпархіальне управління РОСХВЄ, коли буде визначено законодавчу базу, ми розглянемо питання щодо створення одного або кількох нових управлінь. Загалом євангельських вірян на зазначених територіях мешкає досить багато − за різними оцінками, від 10 до 25 % населення», − сказав Ряховський для РІА Новини.

Єпископ зазначив, що спільнота євангельських церков Росії різноманітна, і практично кожна конфесія представлена кількома централізованими релігійними організаціями, тому вирішувати, до якого саме релігійного об’єднання приєднуватися, церкви будуть самостійно.

РОСХВЄ готується до «освоєння» церков в Україні. Про це Сергій Ряховський розповів РІА Новини

«За аналогією з 2014 роком, можна сказати, що ми дуже уважно поставимося до всіх заяв на вступ, які будуть подані на адресу РОСХВЄ. Наша експертна рада познайомиться з віронавчальною практикою церков, також і церкви повинні буду уважно вивчити наші канонічні документи, що регламентують діяльність церков і служителів», − підсумував Ряховський.

«Референдуми» з питання про входження до складу Росії відбулися на тимчасово окупованих територіях України з 23 по 27 вересня.

Схожі статті

У Херсонській області російські військові та представники ФСБ РФ викрали 8 осіб, серед них пастор місцевої церкви в Каховському районі. У нього забрали автомобіль та інше майно.

Також у російському полоні близько місяця перебували служителі з Мелітопольської Християнської Церкви Валерій Чеботарьов та Олег Чеботарьов (батько і син).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. А що ще можна було очікувати від цих наших колишніх “братів” в рф, а особливо їх зверхників?! По-своєму тут усе логічно й послідовно.
    Тобто цілковито й свідомо підкорившись чинному там – агресивному тоталітарно-фашистському режиму кремля (=продавши душу дияволу), вони наразі поспішають “освоювати” й підкорювати собі окуповані регіони України. Себто саме ті, що їх кривавий путінсько-рашистський ведмідь цими днями “офіційно приєднав” до своєї варварської імперії!
    Як це, власне, і “личить” справжнім московським великодержавним шовіністам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!