Домашня»Новини»Вчені з’ясували, що сім’я є найбільшою мотивацією в житті людини

Вчені з’ясували, що сім’я є найбільшою мотивацією в житті людини

22
Поширень
Pinterest WhatsApp

Вчені провели дослідження, яке показало, що люди у всьому світі мають більше спільного, ніж вони могли думати, – мова йде про те, що їх мотивує. З’ясувалося, що найбільшою мотивацією в житті всіх людей є догляд за своєю сім’єю.

Психологи з Арізонського державного університету провели опитування понад семи тисяч людей з 27 країн світу.

Дослідження показало, що навіть в таких різних країнах догляд за родинами часто вважається найважливішою мотивацією, поряд із утриманням матерів.

Вчені виявляли це постійно під час опитування людей з 27 країн. Зокрема, брали участь люди з Австралії, Уганди, Таїланду та Болгарії. Тобто навіть у таких, здавалося б, різних культурах догляд за родинами є пріоритетним завданням.

Результати дослідження: ті, хто вважав, що догляд за родиною та тривалі стосунки є найважливішим мотивуючим фактором, як показало дослідження, були більш задоволені своїм життям в цілому.

Догляд за сім’єю мотивує людей

Зазначається, що у попередньому дослідженні вчені були зосереджені на поведінці, мотивованій пошуку сексуального або романтичного партнера. “Вивчити привабливість легко і сексуально, але повсякденні інтереси людей насправді більше орієнтовані на щось більш корисне – сімейні цінності“, – каже професор психології в університеті Дуглас Кенрік.

“Люди можуть подумати, що їх задовольняють численні сексуальні партнери. Але насправді вони стають щасливішими, піклуючись про людей, яких вони вже мають”, – каже Кенрік.

Джерело: 24tv.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Різдвяна історія: відпустити чи триматися?

Наступна стаття

Що означає вбивство Солеймані для християн в Ірані?

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *