Домашня » Новини » Вчені з’ясували, що сім’я є найбільшою мотивацією в житті людини

Вчені з’ясували, що сім’я є найбільшою мотивацією в житті людини

21
Поширень
Pinterest WhatsApp

Вчені провели дослідження, яке показало, що люди у всьому світі мають більше спільного, ніж вони могли думати, – мова йде про те, що їх мотивує. З’ясувалося, що найбільшою мотивацією в житті всіх людей є догляд за своєю сім’єю.

Психологи з Арізонського державного університету провели опитування понад семи тисяч людей з 27 країн світу.

Дослідження показало, що навіть в таких різних країнах догляд за родинами часто вважається найважливішою мотивацією, поряд із утриманням матерів.

Вчені виявляли це постійно під час опитування людей з 27 країн. Зокрема, брали участь люди з Австралії, Уганди, Таїланду та Болгарії. Тобто навіть у таких, здавалося б, різних культурах догляд за родинами є пріоритетним завданням.

Результати дослідження: ті, хто вважав, що догляд за родиною та тривалі стосунки є найважливішим мотивуючим фактором, як показало дослідження, були більш задоволені своїм життям в цілому.

Догляд за сім’єю мотивує людей

Зазначається, що у попередньому дослідженні вчені були зосереджені на поведінці, мотивованій пошуку сексуального або романтичного партнера. “Вивчити привабливість легко і сексуально, але повсякденні інтереси людей насправді більше орієнтовані на щось більш корисне – сімейні цінності“, – каже професор психології в університеті Дуглас Кенрік.

“Люди можуть подумати, що їх задовольняють численні сексуальні партнери. Але насправді вони стають щасливішими, піклуючись про людей, яких вони вже мають”, – каже Кенрік.

Джерело: 24tv.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

Різдвяна історія: відпустити чи триматися?

Наступна Стаття

Що означає вбивство Солеймані для християн в Ірані?

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *