Освіта

У Міжнародному місіонерському форумі взяв участь ректор ТХІ Валентин Синій

Представники церков, місій та громадських організацій євангельських християн-баптистів України, Польщі та США взяли онлайн участь у Міжнародному місіонерському форумі, який відбувся 21 травня 2022 року. Зокрема ректор Херсонського Таврійського християнського інституту Валентин Синій говорив на тему «Богослов’я та біблійне осмислення війни».

Джерело: tci.org.ua

Зазначається, що учасники обговорювали питання воєнних дій на території України та ролі помісних церков у служінні українському народові.

Також представники євангельських християн-баптистів розглядали питання щодо надання психологічної та духовної підтримки українцям, які постраждали під час війни, координації дій помісних церков з роботи з біженцями.

Зокрема, ректор ТХІ Валентин Синій виступив з доповіддю на тему: «Богослов’я та біблійне осмислення війни».

По завершенню виступу голова інституту відповів на питання, що стосувалися біблійного розуміння зла та гріха, налагодження співпраці з партнерськими організаціями, місії церкви в умовах війни та трансформації церковної місії у післявоєнний період.

У Міжнародному місіонерському форумі взяв участь ректор ТХІ Валентин Синій
Джерело: tci.org.ua
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button